Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drganie wątroby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

wojtas4k
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Drganie wątroby

Siemka. 3 tygodnie temu wszedłem na cykl : Metandienone Royal pharma tzw. Metanabol, i cykl dobiega konca dawki jakie zazylem na razie to 75 tabsów 3 dziennie (bez osłonki). I od jakiegos czasu mam dziwne drgania na wątrobie takie bardzo dziwne ktorych nigdy wczesniej nie mialem dlatego chcialem sie was zapytac co to moze byc czy ktos ewentualnie takie cos mial jak ja. Proszę o normalne odpowiedzi do lekarza udam się po cyklu i zrobię badania a teraz chciałbym się po trochu dowiedziec czy to cos wielkiego, z góry dzięki   :)

Dla ciekawskich przybylo mi 4.5 kg   :P


Użytkownik wojtas4k edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drganie wątroby
Wkręcasz sobie. Jedynie co to mógłbyś mieć coś z drogami żółciowymi ale w 3 tygodnie i tak w to wątpię. Metanabol nie robi też jakiegoś konkret burdelu w elektrolitach więc skurczy jako takich raczej mieć nie powinieneś. 3 tygodnie to kit nie cykl. Zamiast brać 30mg lepsze rezultaty byś miał biorąc po 10mg ale 3 przez te 8 tygodni. W 3 tygodnie to tylko wody nałapałeś, po odstawieniu większość jak i nie wszystko spadnie. Chyba bardzo młody jesteś i zbyt pochopnie sięgnąłeś po koks. Po 3 tygodniach odblok raczej nie będzie potrzebny i wszystko powinno dojść do siebie. Na wątróbkę możesz łyknąć rapacholin czy jakiś esentiale i wystarczy. Nie ma co panikować, zmierz sobie ciśnienie, patrz na suty czy nie łapiesz gino jeśli wszystko ok nie wiem czy będzie sens iść do lekarza. Ewentualny trądzik i słabe libido olej z czasem dojdzie do siebie. No i najważniejsze masz przestrogę więc już się nie łap za sterydy.
  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024