Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl sterydowy. Proszę o pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Binias
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl sterydowy. Proszę o pomoc.

Witam.

 

Tak jak napisałem w tytule w mam zamiar zrobić pierwszy cykl sterydowy. Mój znajomy powiedział ze na początek omka to najlepszy pomysł niby jego staż na siłowni 15lat i już trochę cykli w swoim życiu zrobił ale liczę też na wasze rady o czym powinienem wiedzieć bo ja nie mam o tym żadnego pojęcia. Mój wiek to 23lata, waga 85kg, wzrost 185. Staż na siłowni 2.5roku + praca fizyczna. Jedyne co brałem przez ten czas to białko i kreatyne no i dietka. Jeśli zdjęcie mojej sylwetki w czymś pomoże mogę podesłać zdjęcie. 

Pozdrawiam 

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl sterydowy. Proszę o pomoc.
Omka na początek dobry wybór ze względu iż wystarczy jeden zastrzyk tygodniowo, tylko trzeba przy niej również pamiętać o hcg i ciągnąć chociaż z te 3 miesiące a jeszcze lepiej z 4. Od siebie jednak bardziej bym proponował testosteron enan ( prolongatum) iniekcje również rzadkie a w praktyce trochę łagodniejszy środek- prostszy do kontrolowania mimo iż jedno i drugie jest testosteronem. Dobry jest również testosteron propionat, na nim wystarczy krótszy cykl, tylko trzeba go bić co 2dni.
  • 1

Binias
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl sterydowy. Proszę o pomoc.

A jeszcze pytanie czy po omce bardzo zaleje mnie tłuszczem? Bo też gdzieś cos takiego widziałem. I jakie są efekty uboczne po omce? Trochę sie obawiam przy baniu sterydów ginomasti. 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl sterydowy. Proszę o pomoc.
Omka sama w sobie nie zalewa tłuszczem. W skrócie kiepska dieta że brzuch rośnie to i omka to przyspieszy. Ginekomastia wiesz trzeba pilnować i tyle, nie każdy do niej ma predyspozycje. Ja przez lata nie miałem, z kolei znajomemu z osiedla po paru tygodniach na metanabolu wyskoczyło. Jeszcze inny kolega po przygodzie z koksami koło 25 lat nie miał problemów, aż w końcu mu wyskoczyło. Kwestia indywidualna. Trzymaj tamoxifen pod ręką i tyle.
  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024