Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

norbert410h
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cykl prohormonami

Witam 

 

Chce zrobić cykl który mi pozwoli po zakończeniu cyklu zachować jakieś kilogramy mięśnia...

Nie wiem jakie środki połączyć żeby wyszło z tego coś konkretnego co da satysfakcje a nie bez sensu ryć flaki ;/

Nie potrzebuje uświadamiania że już lepiej brać sterydy itp itd....

Po prostu chce żeby ktoś zaproponował cykl i mniej więcej powiedział jaki będzie jego skutek 

Fajnie by było jakbyście też się podzielili swoimi doświadczeniami z cykli prohormonami :)

dodam że ja na swoim koncie mam 2 cykle oxanavar 

Waże 77kg/ 185cm , ok. 12%bf

Co myślicie o cyklu test prop przez miesiąc potem miesiąc na ph i odblok ?

 

 

Z góry dzięki za pomoc!!


Użytkownik norbert410h edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl prohormonami
Ile masz lat? Jak efekty po oxavarze i jakie spadki zaliczyłeś? Dieta jest? Czemu zdecydowałeś się na PH a nie sterydy czy też sarmy? Co do propa i kończenia go jakimś PH trochę lipa, jak już wchodzisz na testosteron pasuje go ciągnąć do końca cyklu, a w trakcie dorzucić oczywiście coś można.
  • 0

norbert410h
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl prohormonami

mam 21.lat

po oxa +1 cm zostało po wszystkim 

dieta jest 

sterydy były za grube dla mnie ale jednak się zdecydowałem  :)


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl prohormonami
Daj np testosteron cypionat na 14 tygodni i turinabol ewentualnie jak już uparty na ph to hdrol (i tak w organizmie zamienia się w turę) na pierwsze 8 tygodni.
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl prohormonami

Witam 

 

Chce zrobić cykl który mi pozwoli po zakończeniu cyklu zachować jakieś kilogramy mięśnia...

Nie wiem jakie środki połączyć żeby wyszło z tego coś konkretnego co da satysfakcje a nie bez sensu ryć flaki ;/

Nie potrzebuje uświadamiania że już lepiej brać sterydy itp itd....

Po prostu chce żeby ktoś zaproponował cykl i mniej więcej powiedział jaki będzie jego skutek 

Fajnie by było jakbyście też się podzielili swoimi doświadczeniami z cykli prohormonami :)

dodam że ja na swoim koncie mam 2 cykle oxanavar 

Waże 77kg/ 185cm , ok. 12%bf

Co myślicie o cyklu test prop przez miesiąc potem miesiąc na ph i odblok ?

 

 

Z góry dzięki za pomoc!!

 

Przecież Ty masz niedowagę - przy takiej wadze powinieneś najpierw w sposób naturalny (bez dopingu) dojść do swojego genetycznego maksimum, czyli w Twoim przypadku jakieś 96 kg przy wzroście 185 cm i przy 12% BF, a dopiero potem brać się za doping.

 

Poza tym zobacz co napisałem tu:

 

http://forum-kultury...eżak-i-sterydy/

 

siódma wypowiedź od góry strony napisana przeze mnie.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #mięśnie, #forma, #prohormony, #cykl, #namase, #progres, #bodybuilding, #dieta, #fit, #odżywianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024