Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muya thai w tajlandii

tajlandia muya-thai wyjazd

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

zefir1114
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Muya thai w tajlandii

Witam.

Chciałbym wyjechać do tajlandii uczyć się tajskiego boksu na dość długi czas. Tutaj moje pytanie. Polecacie jakieś ,,gymy,, w których można trenować oraz oferujących nocleg. Słyszałem o pattaya, lecz najlepiej żeby było coś w okolicy bankoku. Używałem szukajki, lecz wszystkie posty maja po 10lat. Chciałbym dodać, iż nie umiem jezyka tajskiego za to władam bardzo dobrze językiem angielskim. 


  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Muya thai w tajlandii

Angielski to nie problem, zwłaszcza w mieście. Zresztą większość z nich i tak niedokładnie słucha co mówimy:)

Na miejscu ogarniesz tani nocleg chodząc od drzwi do drzwi a najpewniej szukaj w pobliżu autostrad tam gdzie hałas i trochę brudno, przynajmniej jedzenie na ulicy będzie w miarę.

 

Pytanie, jaki czas to długi czas? Jeśli coś około roku, to uderzaj na północ do Chiang Mai do Muay Thai Sangha. Zapewne będzie taniej.

 

Jeśli nic się nie zmieniło, będziesz musiał też wybrać się poza granice np do Birmy w celu odnowienia wizy. Przygotuj zawczasu ekstra kaskę i dokładny plan podróży żeby nie było lipy. Dokładnie niestety już nie pamiętam co się działo bo to było dosyć dawno.

 

Pominę oczywiste pytanie, dlaczego akurat tam?


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tajlandia, muya-thai, wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024