Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletki na erekcję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tabletki na erekcję

Orientujecie się czy tabletki na erekcje bez recepty mogą działać? Jestem młodym facetem, mam 22 lata i problemy z erekcją. Od prawie 4 miesięcy i jest coraz gorzej. Partnerka zxaczyna się denerwowac,że to jej wina i pewnie mi się nie podoba. A tak nie jest. Podoba mi się tylko po prostu potrzebuję długiego czasu aby penis stanąl albo opada w trakcie. To,że opada w trakcie jeszcze bardziej mnie stresuje i nie ma opcji aby ponownie stanął. Zastanawiałem się nad tabletkami bez repepty ale cy działają? Czy trzeba od razu brać sildenafil? 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Orientujecie się czy tabletki na erekcje bez recepty mogą działać? Jestem młodym facetem, mam 22 lata i problemy z erekcją. Od prawie 4 miesięcy i jest coraz gorzej. Partnerka zxaczyna się denerwowac,że to jej wina i pewnie mi się nie podoba. A tak nie jest. Podoba mi się tylko po prostu potrzebuję długiego czasu aby penis stanąl albo opada w trakcie. To,że opada w trakcie jeszcze bardziej mnie stresuje i nie ma opcji aby ponownie stanął. Zastanawiałem się nad tabletkami bez repepty ale cy działają? Czy trzeba od razu brać sildenafil? 

 

Problemy z erekcją nie musza być od razu rozwiązywane przy pomocy tabletek. Jak wygląda sen i regeneracja? Jeżeli oba te czynniki są zaburzone (np. nie wysypiasz się albo chodzisz ciągle przemęczony) to poziom testosteronu ulega zmniejszeniu i...jest jak jest :) Proponowałbym najpierw sprawdzić czy tutaj jest wszystko ok. Zwróć także uwagę na dietę (przede wszystkim cynk), a także trening (jeżeli ostro trenujesz i masz kiepską regenerację to polecam odpuścić aktywność fizyczną na jakiś czas).

 

Jeżeli chodzi o sposoby bez recepty możesz sięgnąć po popularną Argininę (stymuluje uwalnianie NO, który potęguje przekrwienie i także pozytywnie wpływa na erekcję). Oprócz tego polecam pomyśleć o boosterach testosteronu: Tribulus, Palma Sabałowa, ZMA, DAA. Bezpiecznie i naturalnie podbijają stężenie tego hormonu co również powinno pomóc.

 

Co do samych środków farmaceutycznych, najpierw skonsultowałbym się z lekarzem ;).


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Ogólnie @Abetalipoproteinemia dobrze radzi, ale w mojej opinii należy zacząć od:

 

- spania minimum 7, a najlepiej 8 - 10 godzin na dobę

- unikania palenia wyrobów tytoniowych jak również e-papierosów

- wystrzegania się narkotyków i dopalaczy

- ograniczenia alkoholu

- zrobienia sobie tygodnia wolnego od jakichkolwiek treningów

- pójścia do lekarza rodzinnego, aby zrobił podstawowe badania, a jeśli nic nie wykażą badania, to należy nalegać na to, aby lekarz skierował na dokładniejsze badania lub dał skierowanie do lekarza specjalisty (endokrynologa i/lub urologa/seksuologa)

 

Nie należy się przy tym w ogóle tego wstydzić, bo lekarz, który wybrał taką, a nie inną specjalność wybrał ją gdyż chciał pomagać ludziom właśnie z takimi problemami.

 

Przyczyny zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn zazwyczaj mają charakter psychogenny, rzadko organiczny.

U starszych mężczyzn jest na odwrót - u nich jest znikomy poziom testosteronu/miażdżyca naczyń krwionośnych/cukrzyca/przerost prostaty/zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa/inne schorzenia.

Na początek zacząłbym od tych rzeczy, które wymieniłem od symbolu "-" (bez " ")

 

Jeżeli chodzi o sposoby bez recepty możesz sięgnąć po popularną Argininę (stymuluje uwalnianie NO, który potęguje przekrwienie i także pozytywnie wpływa na erekcję). Oprócz tego polecam pomyśleć o boosterach testosteronu: Tribulus, Palma Sabałowa, ZMA, DAA. Bezpiecznie i naturalnie podbijają stężenie tego hormonu co również powinno pomóc.

 

Co do samych środków farmaceutycznych, najpierw skonsultowałbym się z lekarzem  ;).

Narazie z tych wymienionych rzeczy zastosowałbym tylko ZMA.

Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję
Ja bym do zma dodał jeszcze korzenia pokrzywy
Działa naprawdę dobrze..
Ps co do sildenafilu
Chyba jedynym lekiem w aptece dostępnym bez recepty jest lek o nazwie
Maxon aktiv
Zawiera 25mg w tabletce
  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Myślę,że nie ma konieczności.

 

Spróbuj sobie jak na Ciebie działają albo cum on albo man tabs. To i to jest dobre z tym, że man tabs bierze się mniej więcej tak jak viagrę czyli jedną tabletkę przed seksem. A cum on codziennie, efekt jest po jakimś czasie ale jest trwały. Robiłeś sobie badania na testosteron? Liczy się również to czy się nie stresujesz bo w wielu przypadkach problem z erekcją może mieć podłoże psychiczne,


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Stres i własnie podłoże psychiczne jest znacznie częstszą przyczyną spadku poziomu testosteronu, a co za tym idzie i pogorszenia sprawności seksualnej. Dlatego moim zdaniem pierwszym krokiem powinno być "wrzucenie na luz" w niektórych kwestiach, co w dzisiejszych czasach jest niestety trudniejsze niż zwykłe leczenie farmakologiczne :/.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Biorę pod uwagę,że jest to stres ale jak tutaj się nie stresować jak penis na początku nie chce stawać, potem w połowie seksu robi się flak a laska strzela focha. Nie ma opcji. Nawet seksu mi się teraz odechciewa. Testosteron badałem i jest ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą. Wiadomo,ze raz na jakiś czas zdarza mi się wszamać jakiegoś burgera ale na pewno nie jest to codziennie. Zamówilem ostatecznie te man tabs, drogie ale liczę na to,ze pomogą.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Biorę pod uwagę,że jest to stres ale jak tutaj się nie stresować jak penis na początku nie chce stawać, potem w połowie seksu robi się flak a laska strzela focha. Nie ma opcji. Nawet seksu mi się teraz odechciewa. Testosteron badałem i jest ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą. Wiadomo,ze raz na jakiś czas zdarza mi się wszamać jakiegoś burgera ale na pewno nie jest to codziennie. Zamówilem ostatecznie te man tabs, drogie ale liczę na to,ze pomogą.

 

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki!  :thumbup:


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Jak nie pomogą to spróbuj inne. Na jedną osobę działają lepiej jedne tabletki, na drugą inne. Trzeba dobrać sobie odpowiednie.Dlatego też napisałem Ci tutaj o dwóch rodzajach. Jeszcze przypomniały mi się jedne Potency therapy. Tych akurat sam nie brałem ale czytałem na innym wątku ( chyba nawet na tym forum), że bardzo sobie je również zachwalali.


  • 0

Gonza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 1
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Przyszły i działają! Wziąłem na początku jedna tabletkę i penis stał przez praktycznie 2 godziny, teraz biorę pół i jest optymalnie. Kurczę, mam tylko nadzieję,ze się od nich nie uzależnię ;/


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Cieszę się razem z Tobą, że potencja wróciła do normy - pozostaje mi życzyć Ci tylko abyś miał dobrą potencję bez tabletek.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Nie ma takiej opcji. To nie sildenafil ale tabletki ziołowe. Pamiętaj również o ograniczeniu stresu, o zdrowiej diecie i uprawianiu sportu. Problemy z erekcją z czasem przejdą na tyle,że nie będziesz potrzebował tabletek. Tak naprawdę bardzo wiele facetów przechodzi przez taki okres w życiu. Tak więc nie jesteś jedyny. Po prostu większość się do tego nie przyznaje.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Przyszły i działają! 

 

Dobrze słyszeć! Teraz warto wziąć do serca wspomniane rady i wrócić na właściwy tor funkcjonowania ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Marcel2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Takie problemy nie pojawiają się bez powodu, więc radziłbym zacząć od dobrego lekarza i badań. Często problemy urologiczne dają takie objawy. Zaburzenia potencji leczy Urolog. Od tego zacznij. Jeżeli problem spowodowany jest stresem, czy przemęczeniem, to wtedy można sięgnąć po wspomagacze. 


  • 0

semivirtprem
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są suplementy, które wspierają osiągnięcie takiego celu, nie wiem gdzie kupić, ale możesz poczytac o wpływach takich substancji tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Sam zastanawiałem sie ostatnio czy zamówić sobie sildenafil czy może penis complete. Staneło na tych drugich bo bałem się zamawiania sildenafilu z jakiegoś nieznanego źródła. Staneło na penis complete. Jesli mam tutaj ocenić działanie to jest bardzo dobre, jestem w sumie pod wrażeniem, że tabletki bez recepty mogą mieć takie dobre działanie. 


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Przez jaki czas brałeś tabletki? i czy przykładowo nie ma jakichś efektów ubocznych kuracji? Sam trochę bałem się sildenafilu bo bałem się o uzależnienie.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Sidenafilu nie musisz zamawiać, masz teraz normalnie bez recki w każdej aptece.


  • 1

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Penis complete ma duże dawki L argininy ale to nie szkodzi, bo L arginina nie uzależnia. Poza tym u mnie efektów niepożądanych brak, podczas gdy podczas brania sildenafilu tak mnie głowa bolała,ze myślałem,ze nie dam rady.


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Penis complete to przypadkiem nie jest głównie na powiekszanie penisa?


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024