Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletki na erekcję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Podobno jest i na to i na to, chociaż co do powiększania penisa za pomocą suplementów, to podchodzę do rewelacji tego typu mocno sceptycznie  :nabita:


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Kumpel kiedyś stosował maść na wzrost penisa, twierdzi że mu urósł 2-3cm, ale później już nic mu nie dawało hehe

Ciekawe czy rzeczywiście coś dało czy placebo.

W galileo z kolei testowali maść, pompke i sprężynkę do kutasa, po miesiącu niby maść i pompka zadziałała XD


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Jest, ale głowne jego działanie na poczatku dotyczy polepszenia erekcji bo tak dziala l arginina no i inne ziołowe składniki jakie są w środku.. Przez to, ze erekcje są wieksze i mocniejsze to poszerzają się ciała jamiste w penisie i penis wzrasta. Chociaż wiadomo,ze nie u kazdego wystapi efekt ponieważ każdy jest inny oraz u jednego penis moze się powiekszyć bardziej u drugiego mniej. Poza tym jeśli chcesz powiekszyć trochę penisa to kuracja musi być juz o wiele dłuższa i trwać tak min 3-4 miesiące. Krócej nie ma sensu raczej brać. 


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

Może ktos inny napisze tutaj swoje doświadczenia? 


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

No dobrze by było, aby ktoś jeszcze się wypowiedział


Użytkownik rokt edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki na erekcję

O ile penis complete nie brałem i nie mogę wiele o nim napisać to brałem braveran, cum on i jeszcze sildenafil. Sildenafil proponowałbym sobie z góry odpuścić Jet to poważny środek, miałem po tym mega duże bóle głowy i jakbym wiedział to wcale bym się w to nie pakował. Braveran był ok, znacznie lepszy jednak okazał się cum on. ;Trochę inny schemat działania bo tutaj bierze się jedną tabletkę dziennie regularnie, ale cenowo wychodzi lepiej i działanie mocniejsze.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024