Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łatwe i szybkie jedzenie do szkoły / pracy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kub1nho
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralna

Napisano Tydzień temu

Łatwe i szybkie jedzenie do szkoły / pracy.

Siemanko. Macie może jakieś swoje przepisy na szybkie i łatwe do przyrządzenia posiłki które można zapakować w pojemnik i wszamać w szkole czy pracy? 

Cały czas eksperymentuję i suchy ryż z kurczakiem i warzywami jakoś nie przypada mi do gustu. Najlepsze co do tej pory jadłem to ryż z kurczakiem w sosie słodko kwaśnym, ale przecież nie będę tego jeść codziennie :v 

Zabieram do szkoły dwa posiłki, zazwyczaj zjadam jeden ale zawsze wolę mieć jeden w zapasie i ewentualnie zjadać go później w domu. Tak wygląda mój obecny plan żywieniowy: 

Śniadanie - niestety wlatują kanapeczki oczywiście ciemny chleb domowej roboty do tego jakaś szynka z warzywami czy serek. Z rana nie mam apetytu i dlatego posiłki typu omlet, owsianka odpadają. 

2 śniadanie - spożywam w szkole około godziny 10-11. Jest to zazwyczaj ryż z kurczakiem ewentualnie kurczak / ryba z mixem sałat czy makaronem. 

Lunch - serek wiejski + wafle ryżowe / musli z jogurtem naturalnym

Oczywiście później jest jedzenie przyrządzane w domu więc tego już nie piszę bo zawszę wymyślę jakiś zamiennik.

Potrzebuję paru porad na posiłki które można zapakować w pojemnik. Jakaś nowość ewentualnie coś sytego czym mocno się najem i będzie smakować na zimno :) 

• 0

aniajlover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 644 postów
42
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet
  • Staż [miesiące]:1 rok
  • Wzrost [cm]:155
  • Biceps [cm] :31
  • Pas [cm]:66
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:35
  • Martwy ciąg [kg]:52,5
  • Waga [kg]:52

Napisano Tydzień temu

Re: Łatwe i szybkie jedzenie do szkoły / pracy.

Siemka

Ja pamiętam robiłam sobie placuszki z  płatków/otrębów.. Z dodatkiem marchwi/banana... Takie wariacje. 

Możesz nawet serek wiejski zjeść, twaróg z dodatkami. Albo kawał mięsa samego, kawał sera żółtego,

• 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
283
Wyśmienita
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:65
  • Martwy ciąg [kg]:75
  • Waga [kg]:63

Napisano Tydzień temu

Re: Łatwe i szybkie jedzenie do szkoły / pracy.

Praca to prawie jak szkoła więc też bujam się z pojemnikami ;). Tak naprawdę wszystko możesz spakować i zabrać, w zależności od tego jakie masz naczynie ;).

U mnie dosłownie wszystko. Począwszy od koktajli na bazie serka/jogurtu/mleka z dodatkiem owoców, bakali, czekolady i orzechów, przez typowe miski mięso/rybno/węglowo/warzywne, a skończywszy na sałatkach, placuszkach z jajek i kaszy, omletach czy kanapkach (możesz na słodko np. z masłem orzechowym i bananem ;)). 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017