Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

specmec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

Witam .Czy znacie jakieś sposoby na bóle mięśni pośladka a także w okolicach pośladka. Noga mnie od jakiegoś czasu boli i jakoś słabo mnie przestaje boleć.

Nie mam nic złamanego (byłem u lekarza) . Zacząłem robić przysiady i martwy ciąg i przesadziłem i zaczęło mnie boleć. Przestałem ćwiczyć już 3 tygodnie ale nadal mnie boli trochę. Potrzebuje dobrą metodę na przestanie tych bólów . Nawet jak jest kosztowna.


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

do lekarza, i po skierowanie na RTG i do ortopedy, może to coś z kością ogonową, też tak miałem jak ćwiczyłem i w martwym ciągu dowaliłem sobie około 90kg, na drugi dzień nie umiałem sie schylić to poszedłem do lekarza (w dzieciństwie wycinana kość ogonowa), i przepisał mi tabletki i po kilku dniach przeszło i do teraz nic ... ale jak wspominałem najlepiej iść do lekarza 


  • 0

specmec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

no właśnie to nie jest uszkodzone kości czy coś. Byłem na RTG. Tylko po prostu jakiś ból mięśni. Mam słabe mieśnie w jednej nodze . Nie wiem dlaczego


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

no właśnie to nie jest uszkodzone kości czy coś. Byłem na RTG. Tylko po prostu jakiś ból mięśni. Mam słabe mieśnie w jednej nodze . Nie wiem dlaczego

powiedz mi czy dopiero zaczynałeś z treningami ? jaki twój staż był ? jeśli jesteś początkujący to na 100% do przysiadów i martwego ciągu za dużo obciążenia na początek dałeś ... może to być przeciążenie mięśni, albo naderwanie jakiegoś mięśnia ale ja nie jestem lekarzem i sie na tym nie znam i na twoim miejscu ja bym dalej szukał pomocy lekarza ... 


  • 0

specmec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

powiedz mi czy dopiero zaczynałeś z treningami ? jaki twój staż był ? jeśli jesteś początkujący to na 100% do przysiadów i martwego ciągu za dużo obciążenia na początek dałeś ... może to być przeciążenie mięśni, albo naderwanie jakiegoś mięśnia ale ja nie jestem lekarzem i sie na tym nie znam i na twoim miejscu ja bym dalej szukał pomocy lekarza ... 

no właśnie problem w tym że jeśli chodzi o pompki i martwy ciąg to jestem początkujący. Wcześniej tylko przez jakieś 4 miesiące ćwiczyłem wyciskanie i ćwiczę nadal. No zobaczymy. Dzięki za pomoc. No ale masz racje zbyt duże obciążenie jak na początek jak na martwy ciąg. Po tygodniu już 70 kg martwego ciągu i to kilkanaście razy.

Po prostu Chęć bycia szybko dobrym  obróciła się odemnie.


Użytkownik specmec edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni w okolicach pośladka a także na pośladku

no właśnie problem w tym że jeśli chodzi o pompki i martwy ciąg to jestem początkujący. Wcześniej tylko przez jakieś 4 miesiące ćwiczyłem wyciskanie i ćwiczę nadal. No zobaczymy. Dzięki za pomoc. No ale masz racje zbyt duże obciążenie jak na początek jak na martwy ciąg. Po tygodniu już 70 kg martwego ciągu i to kilkanaście razy.

Po prostu Chęć bycia szybko dobrym  obróciła się odemnie.

za duży cieżar no, i technika też może nie być prawidłowa, na twoim miejscu proponował bym zacząć od mniejszych ciężarów ale przed tym jak wspominałem, wizyta u lekarza który takimi rzeczami sie zajmuje bo zdrowie jest najważniejsze, nie ma za co, powodzenia 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024