Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciśnienie po cyklu, problem z nerkami.

ciśnienie po cyklu nerki sterydy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

pakierek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ciśnienie po cyklu, problem z nerkami.

Cześć,

Przez ostatnie 5 miesięcy byłem na cyklu: 375 Testosteronu + 100 Masteronu co 7 dni. W trakcie cyklu wszystko było okej, a przynajmniej tak mi się wydawało.

 

Razem z nowym rokiem - 2 tygodnie po ostatnim strzale zacząłem odblok - po 1 tabletce: clomid, proviron i tamoxifen.Następnego dnia na treningu po ciężkim martwym ciągu zacząłem się strasznie źle czuć, płytki oddech itd. Czułem się jakbym miał zaraz zemdleć, usiadłem przy oknie, posiedziałem 30 minut i wróciłem do domu.

 

W domu zmierzyłem ciśnienie i wyszło z tego co pamiętam ok. 180/80. Wziąłem leki ojca, który choruje na nadciśnienie ale nic nie pomogły, czułem się jakbym miał zaraz umrzeć.

 

W kolejnych dniach ciśnienie się utrzymywało więc poszedłem do lekarza, opowiedziałem o problemie i oczywiście przyznałem się do dopingu. Zlecił mi badanie krwi i moczu. Z wyników dowiedziałem się, że miałem bardzo dużo czerwonych krwinek i wysokie OB. Lekarz przepisał mi jakiś inhibitor, acard i lacipil i kazał dużo pić, ponieważ problem nie dotyczy serca, a nerek.

 

Minął miesiąc, a ciśnienie niestety w dalszym ciągu się utrzymuje (obecnie 140-165 / 70-80 ). Oczywiście w dalszym ciągu jestem pod opieką lekarza, wiem, że z nerkami jest trochę lepiej i w tym tygodniu znów będę powtarzał badania.

 

Dodam jeszcze, że od tamtej sytuacji nie trenuję, a poniżej wklejam trochę informacji o sobie:

Wiek: 21

Staż: 4 lata

wzrost: 171

waga: 80

W przeszłości miałem jeszcze 1 cykl na samym testosteronie - 250 co 5 dni.

W tej chwili stosuje czosnek, omege 3, wit c, d3, magnez.

 

Moje pytanie brzmi czy ktoś z was lub znajomych miał podobną sytuację? Czy to możliwe, że rozwaliłem sobie nerki takimi dawkami? I czy myślicie, że ciśnienie wróci do normy? Jestem tutaj nowy, więc jeśli czegoś nie dodałem lub dałem jakiś zły tytuł czy coś w tym stylu to proszę o informację.

 

Z góry dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi.


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciśnienie po cyklu, problem z nerkami.
Obawiam się ze nerki nie mają naturalnych możliwośći regeneracyjnych..
Możesz jedynie przez odpowiednie odzywianie i leki minimalizować obiawy jednak wymaga to stałej kontroli lekarsjiej..
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciśnienie po cyklu, nerki, sterydy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024