Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening domowy + jakieś nakierowanie na dietę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kamyk9944
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening domowy + jakieś nakierowanie na dietę

Witam wszystkich :) piszę ten post, bo pasuje wkońcu coś zacząć zmieniać w swoim wyglądzie :D
Może na początek. 21 lat, około 170cm wzrostu i 62 wagi więc dość słabo. Urosnąć (mam na myśli wzrost) już nie urosnę, ale może chociaż troszkę się uda powiększyć w tą drugą stronę ;)
Generalnie na początek interesuje mnie trening domowy, bo dużego obeznania z siłownią to ja nie mam. Co warto robić? dodatkowo jak się odżywiać? kiedyś coś tam z  kumplem na siłkę się chodziło, jakieś ABS workouty robiłem ale wszystko raczej bez zbytniego przejmowania się o to co jem. 
do dyspozycji mam drążek, jakieś hantelki się znajdą, sztanga jest. Wiadomo, że nikt tutaj mi planu treningu jak i diety nie ułoży, ale chociaż jakieś nakierowania na to co i jak robić aby był tego jakiś miarodajny efekt. 
dodam, że dużo jem (często ale nie do syta) a waga stoi, chociaz przyznam że jakoś z pół roku temu troszkę się ruszyła do przodu, tak z 5kg. Podobno mam szybką przemianę materii i słyszałem, że ciężko będzie zrobić coś aby polepszyć wagę/wygląd.
napiszę też kilka faktów odnośnie mojego aktualnego odżywiania: dużo fastfoodów typu mcd,kfc, napoje gazowane przeważają, aczkolwiek woda i soki jak najbardziej na tak. Sam wiem, że jedzenie tego typu pasuje odstawić ale jakoś zawsze nie miałem motywacji :(
Aha i zapomniałem, Najbardziej zależy mi na powiększeniu rozmiaru klatki, rąk, barków, chociaż wiem, ze jak robic to wszystko po trochu. 
Pozdrawiam i liczę nawet na najmniejszą pomoc ;) 


  • 0

BarBeast
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 26
79
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout
  • Staż [miesiące]:7 lat
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58,5
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:75,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy + jakieś nakierowanie na dietę

Najszybsze efekty uzyskasz ruszając na siłke, od biedy kalistenika. Plan treningowy najlpeiej FBW 5x5. Co do diety wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, utrzymuj je przez tydzien liczac kalorie a nastepnie staraj sie stopniowo zwiekszac np 100kcal co 2 tygodnie. No i zeby conajmiej te 100g białka dziennie było, powodzenia :)


  • 0
Mój DT #BedeBestia
http://www.fabrykasily.pl/topic/115291-dt-bedebestia-street-workout

kamyk9944
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy + jakieś nakierowanie na dietę

dzięki za odp. A jeszcze pytanie. Jeśli wykupię np. taki pakiecik dieta + plan treningowy, to będzie tam wyszczególnione co i w jakich ilościach jeść + do tego jakie ćwiczenia robić? Chciałbym chyba czegoś takiego spróbować ;) aczkolwiek na początku wolałbym podziałać coś w warunkach domowych, a jak nabiorę takiej pewności siebie i obeznania to ruszyć na siłkę 


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening domowy + jakieś nakierowanie na dietę

Witam na forum. 

 

Tak, przy zakupie masz wszystko dograne do swoich możliwości (dostępny sprzęt, czas na treningi..)

 

Dodatkowo masz ciągły kontakt z ekspertami z którymi konsultujesz sytuację :) 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024