Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ta "dieta" wspomoże moje efekty ćwiczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Daktyllo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy ta "dieta" wspomoże moje efekty ćwiczeń

Witam ,mam pytanie co do mojego "diety".Czy jest ona wystarczająca aby "przyspieszyć" efekty na siłowni.Średnio dziennie jem około 3 posiłków (śniadanie[około 6:45] obiad w szkole [11:30] oraz obiad w domu[około 19:00])

 

Śniadanie:

-talerz owsianki z bananem i miodem

Obiad w szkole:

-tu nie mam wpływu z wiadomych przyczyn 

Obiad w domu:

-tu w sumie też nie mam wpływu,(ale obiady są "zdrowe" nie są smażone w oleju i zawsze dokładam sobie jakąś paprykę)

Nie jadam fastfoodow,ograniczam napoje gazowane,słodyczy nie jem za dużo ,może raz na 2/3 dni zjem sobie snikersa czy coś takiego.

 

Kolejne pytanie czy mogę zrobić sobie coś takiego że w piątek nie obowiązuje mnie dieta ?

Po prostu chciał bym zjeść sobie chińczyka (zazwyczaj kurczak z ryżem) czy tam napić się coli i przekąsić coś słodkiego bardzo by odbijał się taki dzień na efektach ?

 

Na siłownie chodzę piątek,sobota,niedziela (wiem że niezdrowo ale szkoła nie pozwala mi na inne dni)

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przy okazji proszę aby potraktować to jako pytanie amatora :))


  • 0

Krynas03
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta "dieta" wspomoże moje efekty ćwiczeń
Dieta lipa serio, dni treningowe troche tez dupnie rozlozone bo fbw odpada.
Daj tak
nogi + prostownik + barki
klata triceps
plecy + bic

Tylko treningi naprawde maja dawac w kość.
Co do diety slabo, wylicz sobie zapotrzebowanie i probuj go pilnowac
  • 0

Daktyllo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta "dieta" wspomoże moje efekty ćwiczeń
Ktoś ma coś jeszcze do dodania?
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta "dieta" wspomoże moje efekty ćwiczeń

Dieta leży i kwiczy, niestety ale bez odpowiedniego odżywiania ciężko będzie mówić o jakichkolwiek efektach. Zbyt długie przerwy oraz mała liczba posiłków stanowi dodatkowe utrudnienie. Pomiędzy obiadem w szkole, a domowym powinieneś coś zjeść (tak w okolicach godziny 15:30).

 

Co do tych dni wolnych od diety, ciężko mówić czy możesz je wprowadzić skoro tak naprawdę jej nie trzymasz :D. Jak dla mnie tego typu zabiegi są możliwe gdy już przynajmniej 3 miesiące jedziemy na jakimś planie żywieniowym, a organizm przystosował się do nowego trybu pracy. Na obecną chwilę zrezygnuj całkowicie ze śmieci czyt. fastfoody, słodycze, słone przekąski i kolorowe napoje. 

 

Dni treningowe również porażka, trening całego ciała 3 dni z rzędu nie pozwala na skuteczną regenerację. Poza tym 5 dni przerwy to zdecydowanie za dużo. Proponowałbym:

poniedziałek i środa - trening w domu przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała bądź sprzętu jeżeli masz

piątek i niedziela - trening na siłowni

 

Możesz stosować podział partii zaproponowany przez Krynasa, wówczas masz następujący rozkład:

 

A - Barki+prostownik+nogi
B - Klatka + triceps

C - Plecy + Biceps

Poniedziałek A, środa B, Piątek C, Niedziela A

Poniedziałek B, środa C, Piątek A, Niedziela B,

Poniedziałek C, środa A, Piątek B, Niedziela C

 

itd.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024