Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

ksieciunio23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowy Cykl

a) 4 lata z przerwami
B) najpierw masa od grudnia potem wycinka
c) Metanabol oraz Susta

d) W sierpniu tego roku skonczylem odbloka
e) Przeciwwskazania brak

f)  23 lata 80 kg

 

 

Witam potrzebuje pomocy w dobraniu i rozpisaniu cyklu moj ostatni cykl to meta 200 tabsow plus 20 strzalow susty ( z 75 kg przytylem do 86 po odbloku zostalo 80-81)

 

 

O czym myslalem mam juz kupione 10 strzalow susty i mysalem o polaczeniu Susty+ deki ( 30 tego i 10 tego) teraz jestem swiezo co po swoich urodzinach dalismy czadu wiec narazie sie wstrzymuje z cyklem myslalem zeby teraz pojesc dobrze do grudnia i oczyscic organizm ( Diete mam z fabryki sily) i drugi czynni przez ktory chce zaczac cykl od grudnia jest taki ze po prostu chce skompletowac wszystko co do cyklu bedzie mi potrzebne czyli towar + odzywki (w tym moja prosba jakie odzywki bo aktualnie suplementuje sie bialkiem gainerem weglami kreatyna bcca omega argianina tauryna i witaminami) dobra do rzeczy

mialbym ogromna prosbe zebyscie po prostu wpisali swoje rady przemyslenia na tmat tego cyklu czy moze cos innego dodam ze po zakonczeniu tego cyklu chcialbym wrzucic cos na docinke oczyiwscie plus dieta

 

Pozdrawiam Serdecznie ksieciunio23

 

ps zalaczam zdjecie jak mniej wiecej wygladalme na cyklu i dwa zdjecia jak obecnie wygladam po 

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  tyly2.jpg   35,69 KB   0 Ilość pobrań

  • 0

ksieciunio23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Cykl

zdjecie

Załączone pliki


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Cykl

Jkaie wyniki si≤łowe i wzrost? Jak wygląda trening?

Ogólnie po zdjęciu patrząc słabo to wygląda.

Za deke na Twoim miejscu bym się jeszcze nie łapał. Po za tym 10ml to jednak trochę mało. Wystarczy tylko na 10 tygodni w symbolicznej dawce.

 

Chciałbyś pociągnąć cykl przez okres masowy i redukcje? Nakreśl mniej więcej jak by to miało wyglądać i na jaki efekt końcowy liczysz.


  • 0

ksieciunio23
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Cykl

Jkaie wyniki si≤łowe i wzrost? Jak wygląda trening?

Ogólnie po zdjęciu patrząc słabo to wygląda.

Za deke na Twoim miejscu bym się jeszcze nie łapał. Po za tym 10ml to jednak trochę mało. Wystarczy tylko na 10 tygodni w symbolicznej dawce.

 

Chciałbyś pociągnąć cykl przez okres masowy i redukcje? Nakreśl mniej więcej jak by to miało wyglądać i na jaki efekt końcowy liczysz.

 

181 cm silowe no powiem Ci rekordow nigdy nie robilem ale tak jak plaska to konczylem 135-140 kg MC 160 kg no wlasnie dlatego pytam jak deka to co sama suste z metka ? no mysllaem zeby teraz pociagnac cos dlugiego na diece masowej a potem na wiosne dorzucic cos krotkiego z dieta na rzezbe a co do treningu to teraz mam stad z fabryki sily tam jest push and pull ale wroce chyba do splitu bo powiem ze ten trening to slabo wchodzi


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024