Skocz do zawartości


Zdjęcie

Orbiterek do domowej siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

ArnoldeS
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Orbiterek do domowej siłowni

Właśnie zastanawiam nad kupnem orbiterka do domowej siłowni. Widziałem ostatnio taki sprzęt Zipro. Czy ktoś z Was orientuje się w kwestii jakości produktów tej marki? Warto je kupować? Może postawić na inną markę?

Załączone pliki


  • 0

ArnoldeS


Fitoutlet
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Orbiterek do domowej siłowni

Akurat z tą marką nie miałem styczności więc ciężko jest mi się wypowiedzieć co do jej jakości, może łatwiej będzie pomóc jeżeli napiszesz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup orbitreka do domowej siłowni.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Orbiterek do domowej siłowni

Zamiast orbitreka do domu wybierz skakankę jest najlepszym urządzeniem kardio jakie można stosować w domu i przy okazji najtańszym.

Oczywiście pod warunkiem, że ma się zdrowe stawy kolanowe.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

pakuje
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdrychowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening, sport, komputery, bicie w worek
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Orbiterek do domowej siłowni

Orbiterek to fajna rzecz tylko, że musisz wiedzieć, że będziesz to używał. Znam takie przypadki ludzi co wydali hajs na takie sprzęty a potem chodzili na siłke, albo po prostu biegali a spręcik lądował na strychu, bo nie przyzwycaili się do takiego treningu. Tez kolejan rzecz to, to że nie możesz zbytnio zaczac angażować innych mięśni a przy kazdych ćwiczeniach te same. 


  • 0

"Twoje życie staje się lepsze tylko kiedy Ty stajesz się lepszym"

Brian Tracy




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024