Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziewczyny na siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
bez przesady nie wyglądam jak kafar :| jestem wysportowaną dziewczyną ale nie kafarem :!:
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Monika: wyczytałem, że twój facet brał SAA. Moja kobieta by mi na to nie pozwoliła... nie przeszkadza Ci to? że z czasem skutki uboczne wyjdą?

Monika - nie krytykuję, bo sport jest dla wszystkich. I sam dziś namówiłem swoją kobietę na trening. W przyszłym tygodniu zaczynamy :-)
Najpierw lajt. Jedno jest pewne z mojej kobiety będzie siłowy gigant :-)
Ale o tym kiedy indziej...

Monika - raz jeszcze gratuluję wyboru sportu. Choć kulturystyka jest ciężka, to czasem bardzo ładnie wpływa na jej "adeptów".
Czekam na relację w dziale MOTYWATOR - o twoich początkach jak i obecnym czasie. Chyba prowadzisz notatki? :-)
Pozdrawiam!

  • 0

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Wbd - dobrze że namówiłeś swoją dziewczynę . Dlaczego myślisz że będzie z niej siłowy gigant?
Jeśli chodzi o mojego chłopaka to co ja mu mogę zabronić?
Mogę mu tylko zasugerować ale wybierze sam. To jest jego decyzja. Nie jest tak że on nie wie co robi. Zna się na tym i wie czym to grozi. Ja też sporo o tym wiem i kontroluję to co on robi.
super że podoba ci się to co robię.
Życzę powodzenia twojej dziewczynie.

[ Dodano: 02-06-2005, 6:32 ]
Jeśli chodzi o dział Motywator to opiszęmój trening, dietę i suplementację w najbliższym czasie jak będę miała chwilę czasu. ;-)
  • 0

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Jezeli możesz to umieść jakieś swoje zdjęcie (w stroju treningowym)
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Monika: dlaczego sądzę, że będzie z mojego Aniołka siłowy gigant. Ponieważ raz była na siłowni ze znajomym i wycisnęła 30kg x 3powtórzenia, a na biceps 20-25kg x 5powt. A waży tylko 44kg. Jest drobniutka, ale za to bardzo silna. Dwa lata trenowała karate. :-)

Mam pytanie - dość nie adekwatne do pozycji, ale... jak sobie radzisz gdy masz okres? Powstaje wtedy niecheć do treningów, co wtedy robisz?

  • 0

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Wbd - nieźle jak na dziewczynę która waży 44 kg. Powinieneś namówić ją żeby zaczęła trenować, ale nic na siłę.
Jeśli chodzi o drugą część pytania to myślę że jest to dobre pytanie bo wiele dziewczyn nie wie co ma wtedy robić, ćwiczyć czy nie? Może będzie to czytała jakaś dziewczyna a jeśli tak to może jej się przyda.
Wszystko zależy od organizmu, od tego jak przebiega okres. Ale pytałeś co ja wtedy robię. Może zacznę wogóle od tego że biorę pigułki antykonc. i z m.in. tego powodu nie mam aż takich dolegliwości i fatalnego humoru jak niektóre dziewczyny. Nie powiem jakby nie było przeszkadza mi to ale jestem wtedy w stanie używalności.
Może tylko trochę gorzej się czuję, trochę spada siła i chęć do treningu, ale nie jest to dla mnie powód aby nie iść na trening. Można wspomóc się środkami takimi jak np. guarana, lecytyna, żeń - szeń itp. Ja biorę wtedy inozynę i jako że na ogół nie piję kawy wtedy wypijam na ok. 30 min przed treningiem. W ten sposób sobię radzę i do tej pory mnie to nie zawiodło, ale trzeba zaznaczyć że moje lepsze samopoczucie niż innych dziewczyn podczas okresu to w dużej mierze zasługa pigułek, ponieważ wpływają one bezpośrednio na wydzielanie hormonów.
Pozdrawiam
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
ja tez siem wypowiem na ten temat ;-)

najpierw 2 sprawy porusze (najwazniejsze na deser :D ):
1. SAA - jestem ABSOLUTNYM przeciwnikiem, mam pewna wiedze na temat ukl. dokrewnego, zdaje sobie sprawe jak jest skomplikowany i co robi z org. czl. SAA (szczegolnie ludzi mlodych przed 21 rokiem zycia !!!! w tedy to niepowetowana glupota...)
wspomnialas ze Twoj facet robi to zawodowo... w tym problem bo dzisiaj nikt nigdzie nie zajdzie w zawodowej kulturystyce bez SAA, to przykre...
2. czas... ja praktycznie teraz wznawiam treningi po okolo 7miesiacach przerwy... masakra... oczywiscie powodem przerwania tr. byla kontuzja w duzej mierze spowodowana brakiem odpowiedzialn. tudziez koncentrascji mojego partnera asekurujacego... pozniej, gdy juz wyleczylem nie mialem czasu wznowic tr. - wiarze swa przyszlosc z biotechnologia, nie z kulturystyka wiec sa pewne priorytety ;/

Na poczatku chcialbym zaznaczyc, ze baaardzo lubie towarzystwo kobiet na silowni (moze dla tego, ze ogolnie za nim przepadam ;) nie tylko ze wzgledow estetycznych...) faceci lubia kobiety na silowni gdyz jest to swego rodzaju manifest: "jestem aktywna, zdrowa, wiem jak o siebie dbac, swoje cialo i czerpie z tego przyjemnosc" - to mile, przynajmniej ja to tak odczytuje...
zreszta na silowni podnosi siem poziom androgenow tak wiec na kobiety (ktore wciaz sa zjawiskami na silowniach) zwraca siem baczniejsza uwage.

naprawde doceniam Twoj nonkonformizm i przez to jeszcze bardziej szanuje, natomiast sa gusta i gusciki, a jesli mialbym byc szczery to jestem raczej koneserem delikatnej kobiecej urody. Przy czym Ty juz masz faceta z ktorym z tego co piszesz kochacie sie wiec nie powinny Cie interesowac zdania jakiegostam avangera z forum czy cus :PPPP
a ze jestes kobieca - nie watpie, ten kto zna kobiety wie, ze kazda potrafi byc kobieca (tylko nie wszystkie tego chca :-P)

jeszcze raz wyrazy uznania - interesujesz siem tym - czerp z tego jak najwiecej przyjemnosci i nie przejmuj siem ni e do konca przychylnymi wypowiedziami czy nawet spojrzeniami co Cie ludzie obchodza ?? (Ci leniwi chorernicy ;) )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Avanger: długo i rzetelna wypowiedź...
Monika: no silna jest. I będzie jeszcze silniejsza... ja osobiście o to zadbam.
Dzięki za odpowiedź na pytanie.

  • 0

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
:-) Avanger - Wiem jak działa koks i jakie może wywołać skutki, ale jak sam dobrze rozumiesz takie są wymogi brutalnego świata.
Life is brutal 8)
Napisałeś że nie powinno mnie interesować zdanie i opinia "jakiegoś Avangera z forum czy cuś". I tu się mylisz bo bardzo zależy mi na Waszej opinii, Twojej również, przecież po to napisałam ten post. Bardzo ciekawi mnie co myślicie o takich osobach jak ja, i liczę się z Waszym zdaniem.
P.S. Twój ostatni post po prostu zwaliłmnie z nóg, chyba go sobie gdzieś zapiszę.
Wielkie dzięki! :-P
A teraz mam pytanie do WBD
Co miało znaczyć zdanie:''silna jest i będzie jeszcze silniejsza. Ja osobiście o to zadbam''.
Jeśli można prosić o odpowiedź - będę wdzięczna. ;-)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
rozumiem, ze chcialas otrzymac jak najbardziej obiektywne odpowiedzi od ludzi ktorzy Cie nie znaja i moga zachowac anonimowosc (to w wiekszym stopniu gwarantuje szaczerosc...)

natomiast w moim poscie chcialem rowniez zwrocic uwage, ze powinnismy polegac na zdaniu najblizszych ;)
dla mnie ono bylo zawsze najwazniejsze - gdyz tylko bliskie Ci osoby znaja wg mnie na tyle sytuacje aby mogly siem rzetelnie wypowiedziec (odnosze to ogolnie, juz troszku abstrachujac od tematu)

P.S. Twój ostatni post po prostu zwaliłmnie z nóg, chyba go sobie gdzieś zapiszę.

niezmiernie mi milo, az siem zaczerwienil;em :oops:
:-P

pozdrawiam :ok:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Avanger masz rację że najbliższe osoby najbardziej mnie znają, ale tutaj na forum jest wiele osób które interesują się tym sportem bardziej niż moi najbliżsi (wyłączając chłopaka).
Dlatego napisałam że Wasza opinia się dla mnie liczy.
P.S. Fajnie że zauważasz wiele rzeczy, także abstrachując trochę od tematu.
Cieszę się że zrobiłam Ci przyjemność.
Pozdrawiam
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni

A teraz mam pytanie do WBD
Co miało znaczyć zdanie:''silna jest i będzie jeszcze silniejsza. Ja osobiście o to zadbam''.
Jeśli można prosić o odpowiedź - będę wdzięczna.


Witaj. Jasne, że odpowiem :-)
Miałem na myśli to, że mój Aniołek jest wstanie osiągnąć wiele w wyciskaniu. A zadbam o to w ten sposób, że będę ją motywował i sam układał jej plany. Zachęcał do cięższej pracy, a potem to wynagradzał :-)

  • 0

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
:-) WBD - Myślę że spodoba jej się ten pomysł. :-P
Zwłaszcza że za ciężką pracę będzie czekać na nią nagroda.
Myślę jednak że tobie na tej nagrodzie też zależy. Może się mylę? ;-)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
mi siem wydajem ze WBD bardziej...
:PPPP
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
Dlaczego?
Skoro dziewczyna która do tej pory nie ćwiczyła w końcu zaczęła ćwiczyć to musiała mieć powód. :-)
Miała po prostu dobrą motywację.
Chłopaki spróbujcie tak zrobić ze swoimi dziewczynami, nawet jeśli do tej pory nie musiały liczyć na dodatkową nagrodę. Myślę że wartospróbować bo korzyści będą dla obu stron hehe... . Co wy na to?
Pozdrawiam ;-)
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
dobry post...dobre argumenty :-) pozdrawiam
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
o jakiej nagrodzie mowicie?

jesli dziewczyna miala by cwiczyc na poczatku na prywatnej silowni (mam na mysli taka domowa) to mysle ze jeszcze by przeszlo, ale jesli by miala zaczynac od silowni gdzie schodzi sie kupa ludu to szybko by przestala tam zagladac... napewno czula by sie nieswoja i zniechecilaby sie... przynajmniej tak jest z dziewczynami z mojego otoczenia... a tak poza tym to nie wyobrazam sobie zadnej z nich cwiczacych na silowni :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
rey: o masażu :-) i pysznym posiłku po treningowym... :D

  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
WBD, tak tez myslalem :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


monika1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wołomin
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyny na siłowni
:-) Reynevan88 - Masz rację że taka dziewczyna która pierwszy raz idzie na siłownię gdzie ćwiczy kilku napakowanych gości, może szybko się zniechęcić i wię cej tam nie iść. Piszesz że tak jest u Ciebie na siłowni. U mnie też tak jest. Jako dziewczyna jestem jedna na siłowni, na początku patrzyli się na mnie w ten sposób że szybko zrezygnuję . Ale ja byłam zawzięta i szybko (na początku słuchając rad mojego chłopaka) pokazałam na co mnie stać. W ten sposób zdobyłam zaufanie i aprobatę reszty chłopaków i teraz jestem postrzegana jak każdy inny kumpel. Trzeba wejść w atmosfeę i zwyczaje panujące na siłowni, trzeba to poznać i poczuć, trzeba się tam dobrze czuć i robić swoje wkładając wszystkie siły, lecz żeby dojść do takiego momentu, trzeba jakiś czas chodzić na treningi. Większości dziewczyn nudzi się po tygodniu i przestają, a potem każda kolejna dziewczyna na siłowni jest postrzegana w ten sam sposób tzn. że szybko zrezygnuje. :mrgreen:
Napisałeś też że nie wyobrażasz sobie żeby dziewczyny które znasz mogły trenować na siłowni. Dlaczego?
Pozdrawiam ;-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024