Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia konieczna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

niewtajemniczony
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siłownia konieczna?

- Wiek : 23

- Wzrost: 188 cm

- Waga: 91 kg

- Waga planowana: 85
- Staż treningowy: na siłowni brak

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? 3x 

- Rodzaj Twoich treningów: aeroby

- Intensywność Twoich treningów: jazda rowerem w terenie średnia prędkość 25km/h

- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia?: 

- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania?: To że reszta domowników je "normalne" posiłki a ja nie mam za bardzo kiedy i umiejętności by coś ugotować .

- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?): nie stosuję

- Kontuzje/Urazy: brak

 

Witam, w ankiecie już troszeczkę informacji zamieściłem. Co do tego czy szybko chudnę czy tyję... Przez ostatnie lata jadłem wszystko co podeszło pod nos, słodycze, chipsy itd.itp co spowodowało że na wadze pojawiły się prawie 3 cyfry. Jakieś 2 miesiące temu postanowiłem coś zmienić i odstawiłem słodzone napoje, chipsy i reszte tego syfu, resztę posiłków pozostawiając bez zmian. Efekt? W około 2 miesiące zrzuciłem 8 kg, jednak od jakiegoś czasu waga stoi w miejscu. 

Moje pytanie jest takie... Czy konieczne jest ćwiczenie na siłowni aby zejść z wagą do powiedzmy tych 85 kg? Nigdy nie ćwiczyłem a teraz już jakoś trudno mi się przełamać (chłop 23 lata a hantli w ręku nie trzymał ;) ). 


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia konieczna?

Teoretycznie nie jest potrzebna albo inaczej jeżeli nie chcesz to nie chodzisz ALE 

 

będzie to wymagało bardziej szczegółowej interwencji w dietę a po drugie 

 

jędrność ciała już taka nie będzie, bez treningu siłowego będziesz po prostu chudy bez zarysu mięśni. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024