Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak schudnac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kucyk121
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak schudnac

Witam.Jestem Dominik mam 22 lata i 178cm wzrostu przy takim wzroscie niestety moja waga to 100kg.Co zrobic by to zrzucic?Nie mam hajsu na silke ani na diete niestety.Wiem ze dieta+silka=cel ale ja niestety nie mam do tego dostepu.W mojej lodowce praktycznie znajde margaryne ser,szynke i pasztet..Prosze o pomoc..


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac
Witam Dominik! Najwazniejsze sa checi :) oblicz swoje zapotrzebowanie na kalkulator kalorii i uloz diete pod siebie wstaw ja na forum my ewentualnie poprawimy :) uwierz ze dieta nie jest tak droga jesli podejdziesz to tego madrze :) bialka nie musisz uzupelniac niewiadomo jakim miesem.. zejdz na te nizsze cenowo ale swieze mieso, nie jakies wedliny itd.. bialko mozesz tez uzupelniac z twarogu, mleka i na pewno jakos sie da! Na poczatek proponuje trening 3-4 razy w tygodniu calego ciala po treningu bieg na miare swoich mozliwosci :)
  • 0

kucyk121
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac

Witam Dominik! Najwazniejsze sa checi :) oblicz swoje zapotrzebowanie na kalkulator kalorii i uloz diete pod siebie wstaw ja na forum my ewentualnie poprawimy :) uwierz ze dieta nie jest tak droga jesli podejdziesz to tego madrze :) bialka nie musisz uzupelniac niewiadomo jakim miesem.. zejdz na te nizsze cenowo ale swieze mieso, nie jakies wedliny itd.. bialko mozesz tez uzupelniac z twarogu, mleka i na pewno jakos sie da! Na poczatek proponuje trening 3-4 razy w tygodniu calego ciala po treningu bieg na miare swoich mozliwosci :)

 

tak tylko nie wiem jak cwiczyc oraz jak ulozyc diete ; /


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak schudnac
Zwykle cwiczenia kalisteniczne pompki przysiady brzuszki dobrze by bylo jakbys znalazl gdzies jakis trzepak czy nawet na placu zabaw drazek do podciagania albo rurki czy cos do pompek francuskich pompki odwrotne mozesz tez robic itd do niektorych cwiczen mozesz uzyc baniakow z woda. Dieta uloz z produktow ktore ci pasuja w kazdym posilku jakies bialka weglowodany i tluszcze. Mowiles ze nie masz za duzo kasy no ale sa tanie produkty jak owsianka ryz ziemniaki twarog smalec mieso jakies tansze i tez sie da :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024