Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywka + SUplement < 300zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Kamil20
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywka + SUplement < 300zł
Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum więc prosze mnie nie linczować jak popełnie jakąś gafę :angry: Do rzeczy: potrzebna mi kombinacja czegoś w stylu nitrobolon II + jakiś dobry gainer. Fajnie byłoby zmiescić się w 300 zł. Cykl planuje na około 4-5 tygodni, max 6. Ćwicze z przerwami od trzech lat. Przerwy mniejsze i większe jednak ćwiczę ;) Ważę 70 kg przy 180 cm wzorstu więc jak widać potrzeba mi czegos dobrego. W zyciu zrobiłem 3 cykle keratyna + białko serwatkowe jeśli chodzi o suple. Chicałbym przerzucić sie jednak z mono na coś ostrzejszego. Co proponuejcie? Myslalem o czymś w stylu ULTIMATE IsoMass Xtreme Gainer + Nitrobolon II jednak oba suple zawierają kreatyne i nie wiem czy bym z tym składnikiem nie przesadził. Poza tym chyba lepiej byłoby nitro nie łączyc juz z czyms co ma kreatyne tylko np z czyms co nie ma tylu "bajerów" których dawka i tak jest za mała więc pewnie mało da , w sensie że zapłace za coś co ma dużo fajnych składników w ilosciach tak marnych że na etykiecie to tylko fajnie wygląda. Czyli np Nitro + gajner który ma świetne węglowodany i białeczko - jakaś serwatka - duża ilośc izolatu ;) coś takiego. Nitro to taki przykład XPanda bodajże tudzież Xcośtam bardzo dobre :D Ja się na tym nie znam więc proszę was o pomoc :D Proszę o konkretne wypowiedzi ludzi którzy mają na ten temat pojęcie a nie jakieś "hasła" gdzie ktoś powie to ktoś to i głów się człowieku kto Ci lepiej radzi xD Z góry dzięki. Pozdrawiam :D
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywka + SUplement < 300zł
gainera kup 6kg conajmniej. Może być mutant mass, ale drogi. Gain bolic dobry dla ektomorfików, tak to polecam np muscle juice, niezła cena i jakość. Co do kreatyny, to może creatine 3? Koszt koło 70zł. Droższe połączenia to storm + shock, albo horse power, tyle że to już koło 200zł sama kreatyna. Creatine 3 jest bardzo ok, więc możesz spoko brać
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024