Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trochę pytań o sprzęt, siłownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Dzeryyy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trochę pytań o sprzęt, siłownie
Witajcie!
Chciałbym zacząć swoją przygodę (juz druga) z ćwiczeniami. Najbardziej chciałbym zrobić - wyrzeźbić - klatkę piersiowa i ramiona. Mam w związku z tym pare pytań :
1) mam w domu ławeczkę, bez dokupionego drążka/gryfu i obciążeń oraz atlas, wioślarza i rowerek. Jestem w stanie dokupić gryf i obciążenia do ławeczki ale to wiąże sie z pytaniem, czy warto? Do siłowni mam lekko ponad 10 km wiec wolałbym kupić jednak wole sie oprzeć na opinii doświadczonych
2) mam 20 lat, 179 cm wzrostu i wagę 77 kg. Nie jestem przesadnie chudy, mam dobry metabolizm, coś pomiędzy ekto a mezomorfikiem (mam większe barki niż miednice :P). Czy polecacie na początek jakieś odżywki suplementy czy może odpuścić sobie na początek?
3) czy mogę włączyć do treningu basen?
4) polecacie kupić plan treningowy od dostępnych na internecie trenerów personalnych? Jeżeli tak, może znacie kogoś wartego polecenia?
Oraz 5)
  • 0

Dzeryyy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę pytań o sprzęt, siłownie
Jak wyglada sprawa z suplementami poprawiający produkucje testosteronu? Czy na początek warto je stosować? Jak przeglądałem strony to jedni zachwalają, mówią ze warto, drudzy odwrotnie - żeby dać sobie spokój na pierwsze 2 miesiące/3 treningu i dopiero potem korzystać z suplementów. Dziękuje z góry za odpowiedzi!
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę pytań o sprzęt, siłownie
W Twoim wieku, suplemety zwiększające, produkcije Testosteronu są zbędne..
Powinieneś zadbać, o odpowiednie, dostarczenie z pozywienia, Cynku, i Magnezu, oraz odpowiednich kwasów, Tluszczowych bo to one są niezbędne w produkcij Testosteronu,
odpowiedni Trenig, ( szczególnie uwzględniający, cw wielostawowe,)
i zdrowy sen plus dieta, = optymalny testosteron..
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę pytań o sprzęt, siłownie

1. jak masz problem z dojazdem to oczywiście dokonaj zakupu odpowiedniej ilości krążków. Warto też zadbać o stojaki dla przysiadów ! Chociaż takie stojaki można spawać samodzielnie i taniej wyjdą. 

 

2. Jak wcześniej było napisane, oszczędź na razie wydawanie gotówki na suplementy. 

 

3. jeżeli lubisz to czemu nie ? Traktuj to jako cardio. 

 

4. Plan My możemy pomóc ułożyć, wstęnie w tematach podpiętych poczytaj trochę na temat FBW. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024