Skocz do zawartości


Zdjęcie

SARMY a zahamowanie zwrostu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SARMY a zahamowanie zwrostu

 Staż - 3 lata
Cel Cyklu (np. masa/siła/rzeźba) - masa
Dotychczasowego kontaktu z saa - zero kontaktu

 Kiedy skończył się ostatni cykl- ---
 Przeciwwskazania: żadne 

 Wiek/waga- 18 58kg 170cm

Pytanie jest proste czy lgd albo ostaryna przyspieszają skostnienie ? Mam 170cm i troche by mi przeszkadzało gdybym miał na takim wzroście zostać. Czytałem że SAA to słąby pomysł przed 21 rokiem życia ale sarmy to nie saa, nie mają działania androgennego więc wydaje się w miarę wyjściem.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Teoretycznie nie, ponieważ chodzi tu o estrogen który przy sarmach nie powinien iść w górę.

Tak czy inaczej sarmy solo trochę lipa

 

W biednych krajach dla karłów stosują saa by podnieść igf dodając IA co by estrogen nie spowodował przedwczesnego zrośnięcia nasad kości


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Jestem w miarę młody bo 18 lat, teść będzie wysoko już przy dobrej diecie albo jak będzie trzeba boosterze. Więc nie widzę sensu brania dodatkowo teścia bo to jego najczęściej się bierze z sarmami. Szczególnie z ostą bo jedzie trochę po peptydach i może teściu spaść. 
Zastanawiam się jakich wyników mogę się spodziewać przy takim cyklu.
-Dieta węglowodanowa ~500-800kcal + 
-Jakiś naturalny booster
-Ostaryna 6 tygodni 10/10/15/15/20/20mg (mało ważę i chce uniknąć bloku)
-Kreatyna monohydrat 5g codziennie rano na czczo z ostą.

Badania przed i po ( próby wątrobowe,progesteron,estradiol, wolny teść)

Nawet jak mnie lekko zblokuje to chyba uda się bez clomidu czy tam nolvadexu.

A co do karłów to mnie chyba też dotyczy bo 170cm to prawie się do nich łapie ;d


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Sarmy blokują produkcję testa więc nie będzie w górnej granicy. Druga rzecz dawki stosowane w dopingu to kilkukrotność normy więc nijak ma się do Twojego poziomu (nawet jak masz w górnej granicy w co wątpię).

 

Osta bardzo słaby środek, raczej się nie napalaj bo nie będziesz miał jakiś konkretnych efektów tymbardziej przy takim dawkowaniu. Poszukaj sobie relacji na necie, naprawde mało co daje.

Boostery to placebo szkoda na nie hajcu.

 

Z badań jeśli chcesz mieć pod kontrolą czy Cię przyblokowało to przedewszystkim lh, fsh i test całkowity, reszta oczywiście też przydatna ale nie konieczna, choć warto wiedzieć jaki się miało poziom estro czy prolaktyny przed cyklem. O reszcie badań jak ciśnienie, morfologia, ob itd chyba już nie muszę pisać bo to chyba oczywiste?

 

Z wzrostem już nie przesadzaj.

 

Bez sermów dojście do siebie trwa nieporównywalnie dłużej, czasami i rok to mało


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu
Więc ogólnie nie warto pakować się w ostaryne? Myślałem że w tym wieku to chyba najłagodniejsza opcja która dałaby jakieś efekty. Lgd jest "silniejsze" w działaniu ale boję się go z racji sporego mieszania w hormonach i ponoć mocno działa na wątrobę. Przyrosty były by większe bo niby działa jak GH.
Co do testosteronu, nie pomyślałem że ostaryna go zablokuje.
To już nie wiem co było by najbardziej anaboliczną opcją w budżecie ~500 zł

Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

LGD nie działa jak GH bo to dalej SARM tzn działa na wybrane receptory estrogenowe.

Ogólnie po tych sarmach nie masz co za dużo się spodziewać. Modne, rozreklamowane środki i tyle. Jeszcze często słyszy się o jakiś dosypkach ph czy nie wiadomo czego.

 

Do 500zł zrobisz spokojnie normalny cykl na saa, ba już nawet do 300zł wyrobisz się spokojnie na testa+odblok.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Wiem ,że saa są tańsze i mniej problemu z tym jest ale głównie chodzi mi o to by nie zahamowało to mi wzrostu i w miarę mało działało na wątrobę oraz chciałbym uniknąć ginekomastii.


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Zrób prześwietlenie nadgarstka w jakim stopniu masz zrośnięte nasady kości i będziesz wiedział czy w ogóle co kolwiek możesz urosnąć.

Z wątrobą bardziej bym się martwił przy mniej przebadanych sarmach jak i możliwą w nich dosypką ph bo już o tym nie raz się słyszało.

 

Gino tamoxifen pod ręką w razie wu i tyle.

 

Druga rzecz z cyklem ogólnie mógłbyś się wstrymać chociaż do tych dwudziestu paru lat, tu już nie chodzi o rozwój ciała, tylko że sam zobaczysz jak zmienisz światopogląd i Ci się pozmieniają priorytety.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Głównie chodzi o to że chce kierować się na szkołę oficerską, a żołnierz kojarzony jest z raczej dużym facetem a nie koniecznie z 60 kilowym i 170cm wzrostu knpykiem. Myślisz że dostane skierowanie na prześwietlenie od internisty gdy powiem ,że łącze przyszłość z wojskiem i chciałbym dostać skierowanie na prześwietlenie nadgarstka?

Czyli cykl na teściu wydaje się najmniejszym złem?


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Dobre wymiary do czołgu :crazy2:

Niewiem, to już musisz internisty spytać, choć może być ciężko. Pozatym to musisz powiedzieć o jakie prześwietlenie chodzi.

 

Test zawsze najlepszy ;)


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

To jeszcze ostatnie pytanie, czy teść zatrzyma wzrost i czy nie będzie poważnych powikłań związku z mocno podwyższonym testosteronem.

Nie koniecznie chce być czołgistą  :zab:  


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Zatrzyma, może nawet nie tyle co on sam ale podniesiony estradiol.

Testosteron najbezpieczniejszy z saa bo to naturalny hormon znajdujący się w organizmie, w przeciwieństwie do jakiś sarmów czy innych wynalazków. Co do możliwych skutków ubocznych wygogluj sobie.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Wielkie dzięki za pomoc, nie ma dla mnie ratunku ;d

Wygląda na to że z moim metabolizmem  nie ma sensu ćwiczyć bo co wy ćwiczę to przy pierwszej chorobie wszystko zejdzie. Ważyłem 65kg po roku masówki, zapalenie dziąseł i dziękujemy 58 kilo w 3 tygodnie. 7kg w 3 tygodnie, Chodakowska klaszcze.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SARMY a zahamowanie zwrostu

Po koksach dopiero byś miał spadki.

Mięsień aż tak szybko nie leci więc się nie przejmuj. Dobra micha i trening, ewentualnie jakaś kreatynka powinieneś jeszcze sporo zbudować. Na koks może kiedyś przyjdzie czas.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024