Skocz do zawartości


Zdjęcie

Megabol Gainer 737


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Megabol Gainer 737

Megabol Gainer 737

 

Megabol Gainer 737 to oryginalny preparat, dla którego charakterystyczna jest zwiększona zawartość białka. Odpowiada on wynikom najnowszych opracowań z zakresu dietetyki, te bowiem przewidują, że właśnie taka zawartość powinna występować w preparatach o charakterze białkowo-węglowodanowych. Powstanie preparatu stało się możliwe dzięki trwającym przez wiele miesięcy pracom, których celem było zaprojektowanie rozwiązania nie tylko w pełni przyswajalnego, ale i wykorzystywanego maksymalnie optymalnie przez organizm. 

W skład preparatu wchodzi między innymi 30% białka, którego źródłem jest serwatka, zarodki pszenicy oraz hydrolizowany 90% kolagen pochodzenia zwierzęcego. Zestaw sprawia więc, że możliwe staje się dostarczenie do organizmu profilu aminokwasowego, dla którego charakterystyczna jest wysoka wartość biologiczna. Dzięki optymalnemu kompleksowi tak węglowodanów prostych, jak i złożonych, możliwe jest długie oddziaływanie energetyczne preparatu na organizm osoby, która po niego sięga. Na uwagę zasługuje także wysoka zawartość glutaminy, a więc kluczowego aminokwasu ustrojowego. Preparat posiada również w swoim składzie pełen zestaw witamin, który uzupełnia ich braki oraz aminokwasy występujące zarówno w formie wolnej, jak i peptydowej. 

Megabol Gainer 737 to rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o wszystkich tych osobach, które jedzą zbyt mało, aby ich organizmy radziły sobie nie tylko z samym obciążeniem treningiem, ale również z potrzebą przyrostu wagi ciała. Wszystkie składniki, których potrzebuje organizm są przez ten preparat dostarczane nie tylko w łatwiejszy sposób, ale również mniejszym kosztem niż ten, który wiąże się z koniecznością przyjmowania dodatkowych posiłków. Jego naczelnym zadaniem jest podbijanie kaloryczności stosowanej diety, użytkownicy mogą jednak spodziewać się także uzupełnienia mikroelementów, których na ogół brakuje ich organizmom, szybszej odbudowy strat energetycznych, jakie ponosi organizm, zwiększenia masy ciała oraz hamowania katabolizmu w jego potreningowej postaci. Co wcale nie mniej istotne, sam produkt nie został stworzony wyłącznie z myślą o sportowcach zawodowych, z powodzeniem może być więc wykorzystywany przez osoby, które kulturystykę oraz sporty wytrzymałościowo-siłowe uprawiają rekreacyjnie. 

 

DAWKOWANIE:
Stosując . Megabol Gainer 737 należy pamiętać o tym, że preparat ten powinien być przyjmowany po rozpuszczeniu jednej jego porcji w wodzie albo w mleku. Przyjmuje się, że skuteczne jest przyjmowanie od jednej do czterech porcji dziennie. W dniach treningowych najlepiej, jeśli następuje to pomiędzy posiłkami oraz zaraz po zakończeniu treningu. W dniach, w których trening nie jest planowany . Megabol Gainer 737 powinien być dostarczany do organizmu pomiędzy posiłkami.

 

OPAKOWANIE:
Jedno opakowanie ma wagę 3000 gramów i zawiera 30 zalecanych porcji produktu (każda po 100 gramów). Jeśli . Megabol Gainer 737 będzie stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, nie powinien wywoływać skutków ubocznych.


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022