Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cellulor NO3 Chrome


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Cellulor NO3 Chrome

Cellulor NO3 Chrome

 

Kto jest zawodowym sportowcem, sporty uprawia rekreacyjnie, albo po prostu dba o własne zdrowie, dużo trenując i pragnie atrakcyjnie wyrzeźbić swoje mięśnie, powinien zainteresować się produktem Cellulor No3 Chrome. Jest to suplement diety, który wspomaga właściwą pracę mięśni, ułatwiając trening, a przy tym przyczyniając się do wzrostu ich upragnionej masy i siły. Cellulor No3 Chrome przeznaczony jest do stosowania przed treningiem, a wszystkie jego szczególne właściwości zostały zamknięte w łatwych do połknięcia kapsułkach.

 

Ten suplement diety został wyprodukowany z myślą o wszystkich osobach, które marzą o idealnej, umięśnionej sylwetce i pragną ją osiągnąć dzięki właściwej diecie i intensywnym treningom. Dlatego też poleca się go kulturystom, jak również osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowo-sprawnościowe (zawodowo i prywatnie). Świetnie uzupełnia codzienną dietę, stanowiąc wsparcie podczas trudnych ćwiczeń - pomaga bowiem w zwiększeniu uczucia pompy mięśniowej, zwiększając też pośrednio siłę mięśni, jak również pośrednio stymulując ich systematyczny wzrost.

 

Szczególnie przychylne opinie o produkcie posiadają najintensywniej trenujący sportowcy - Cellulor No3 Chrome pozwala bowiem uzyskać rewelacyjne możliwości treningowe, dzięki wzmożonej produkcji tlenku azotu, jaka jest efektem jego stosowania. Tlenek azotu bierze udział w powstaniu efektu pompy mięśniowej - czyli uciskaniu naczyń przez kurczące się mięśnie, co wpływa na powrót krwi żylnej do serca. Jest to efekt zwiększonego ciśnienia w tkankach otaczających żyły, na skutek nacisku na naczynia, jaki powodują mięśnie w czasie wykonywanej przez siebie pracy. Produkt chroni także przez katabolizmem i został wyprodukowany w wygodnych do połknięcia kapsułkach, które należy przyjmować w dni treningu.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Kapsułki są tak przygotowane, by były gotowe do połknięcia - preparatu nie należy rozpuszczać w wodzie, a jedynie połknąć na czczo na godzinę przed treningiem 1 jego porcję, czyli 3 kapsułki. Łatwo obliczyć, że w opakowaniu zbiorczym, mieszczącym 90 kapsułek, mieści się zatem 30 porcji produktu. Nie należy przyjmować go w dni, w które nie ćwiczymy i trzeba zawsze trzymać poza zasięgiem dzieci, a przy tym nie stosować jako zamiennik zróżnicowanej diety, a jedynie jej wspomaganie w czasie treningu. Właściwe stosowanie jest ważne - dzięki temu można być pewnym, że produkt jest w pełni bezpieczny i jego zażycie nie wywoła żadnych skutków ubocznych. Jego pochlebne opinie, wyrażone przez klientów, są zresztą najlepszą rekomendacją.


Użytkownik Maester edytował ten post Ponad rok temu

  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024