Skocz do zawartości


Zdjęcie

Activlab Creatine Powder


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Maester
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 83 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Activlab Creatine Powder

ActivLab Creatine Powder

 

Kreatyna ActivLab (ActivLab Creatine Powder) jest jednym z najpopularniejszych suplementów diety stosowanym przez sportowców. Nie powinno to zaskakiwać, jeśli przypomnimy sobie, że sama kreatyna nie tylko występuje naturalnie w ludzkim organizmie, ale również wspomaga produkcję energii, przyczynia się do nasilenia procesów anabolicznych i potrafi skutecznie stymulować wzrost białek mięśniowych, na czum zależy nie tylko profesjonalistom, ale również amatorom. Mówiąc o zaletach kreatyny nie można nie wspomnieć i o tym, że związek ten odpowiada za nawodnienie komórek mięśniowych. Jeśli więc obecność kreatyny w organizmie nie jest wystarczająca, warto pomyśleć o jej suplementowaniu. 

Jeśli kreatyna ActivLab jest przyjmowana regularnie, mamy prawo oczekiwać przede wszystkim zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Na tym jednak nie kończy się pozytywny wpływ suplementu diety na nasz organizm. Kreatyna może również doprowadzić tak do wzrostu siły, jak i wytrzymałości mięśniowej, a tym samym – wpłynąć na poprawę ogólnej kondycji naszego organizmu. Jest to również rozwiązanie, którym warto się zainteresować chcąc podnieść zdolność wysiłkową oraz łatwość adaptacji do treningów. Często już po kilku dniach stosowania można dostrzec, że mięśnie stają się większe, a lepsza wydolność organizmu sprawia, że treningi stają się nie tylko dłuższe, ale i zdecydowanie bardziej efektywne niż wcześniej. Po kreatynę ActivLab mogą sięgać wszystkie osoby aktywne fizycznie, którym zależy na zahamowaniu katabolizmu, przyspieszeniu anabolizmu oraz zwiększeniu ilości energii, która jest magazynowana w komórkach mięśniowych. Suplement diety może przy tym w szczególny sposób zainteresować osoby skłaniające się ku dyscyplinom siłowym. 

ActivLab Creatine Powder najlepiej podawać mieszając porcję suplementu z 150 mililitrami wody albo soku. Przyjmuje się, że idealną dawką jest stosowanie od jednej do dwóch porcji preparatu dziennie, inne dawkowanie obowiązuje przy tym podczas dni, w których odbywa się trening, inne zaś w czasie dni beztreningowych. Gdy użytkownik suplementu diety przygotowuje się do treningu, pierwszą porcje suplementu diety powinien przyjąć około 30 minut przed jego rozpoczęciem, drugą zaś – bezpośrednio po jego zakończeniu. W czasie dni wolnych od treningu pierwsza porcja powinna być przyjęta na czczo, kolejna zaś po południu – najlepiej między posiłkami. 

 

SPOSÓB UŻYCIA:
Opakowanie kreatyny ActivLab zawiera 500 gramów produktu. Przyjmując, że jedna sugerowana porcja to 6 gramów, zawartość opakowania powinna gwarantować 83 sugerowane porcje kreatyny.

Dzień Treningowy:
1 porcję przed tren. 1 porcje po tren.
Dzień Nietreningowy: 
1 porcje 2 razy dziennie

 


 • 0

kama247
 • Użytkownik
 • 4 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Activlab Creatine Powder

;d


 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024