Skocz do zawartości


Zdjęcie

Megabol Biosterol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Megabol Biosterol
Megabol Biosterol

 

Megabol Biosterol to preparat dedykowany dla sportowców w celu wspomożenia ich codziennej diety. Zawiera on duże ilości saponin steroidowych. Owe pochodne spirostanu wraz ze związkami uzupełniającymi mają służyć przede wszystkim zwiększeniu produkcji testosteronu. Ponadto Megabol Biosterol stymuluje aktywność psychiczną sportowców, którzy dzięki regularnemu przyjmowaniu preparatu otrzymują dodatkowe wspomaganie w realizacji wyczerpujących treningów. 

Suplement należy do najnowocześniejszej grupy produktów. Stało się to możliwe dzięki wytężonej pracy nad jego składem i możliwościami, które rozpoczęto już w 2004 roku. Ostateczny skład preparatu ustalono dopiero po latach spędzonych w laboratoriach. Megabol Biosterol to środek o bardzo wysokim potencjale anabolicznym. Przewyższa on nawet wspomagające działanie tradycyjnego wyciągu z buzdyganka ziemnego. Tajemnica tkwi w recepturze uwzględniającej ekstrakty z aż sześciu roślin. Każdy z nich otrzymuje się w odrębnym procesie technologicznym, żeby później połączyć ich właściwości w skoncentrowanych kapsułkach. Drogocenne działania owych ekstraktów i powstałego preparatu potwierdzają liczne opinie zadowolonych internautów.


Same saponiny to po prostu związki pochodzenia roślinnego, które składają się z aglikonu (sapogeniny) oraz glikonu (sacharydu). Saponiny łączą się z cholesterolem i budują z nim aktywne farmakologicznie związki. Ponadto mają one zdolność ingerencji w strukturę błon komórkowych. Dzięki nim nabłonki stają się bardziej przepuszczalne, m.in. dla dostarczanych z pożywieniem białek.

Z kolei saponiny steroidowe, czyli związki zawarte w Megabolu Biosterolu, są pochodnymi spirostanu albo furostanu. Potencjał anaboliczny wykazują sarsasapogenina, jamogenina, tigogenina, diosgenina, hekogenina oraz smilagenina. Wszystkie te związki to saponiny, które dzięki grupie wodorotlenowej mogą reagować z katalizatorami. Przekształcają je wtedy w hormony sterydowe albo w parahormony sterydowe, które wykazują działanie anaboliczne. W ludzkim organizmie wytyczone są pewne ustalone szlaki metaboliczne, na których dochodzi do biosyntezy aktywnych substancji anabolicznych z powyżej wskazanych saponin. Owe substancje sterydowe uaktywniają się, o ile dojdzie do wstępnej obróbki biochemicznej. Jest ona możliwa dzięki enzymom jelitowej mikroflory.

To właśnie owe enzymy sprawiają, że saponiny przekształcają się w substraty konieczne do syntezy androsteronu oraz testosteronu. Najlepsze efekty, jeśli chodzi o wspieranie anabolizmu, przynoszą saponiny z podwójnym wiązaniem pomiędzy węglami C5 oraz C6. Na skutek metabolicznej degradacji łańcucha pochodnej spirostanu powstaje związek C-19, czyli interesujący nas testosteron. 

Żeby zrozumieć sens stosowania preparatu Megabol Biosterol trzeba zdawać sobie sprawę, że dostarczanie saponin steroidowych (o ile mamy do czynienia ze znormalizowaną mikroflorą jelitową) sprawia, że organizm jest w stanie wyprodukować nawet o 4 mg więcej testosteronu w ciągu 24 godzin. Ów nadmiar powoduje, że we krwi występuje niepowiązany z białkami testosteron wolny, odpowiedzialny za efekt metaboliczny. Ponadto ekstrakty z kozieradki oraz z czarnuszki zawierają stymulatory wydzielania insuliny, a one (i fitosterole) dodatkowo pobudzają przyrost tkanek mięśniowej i łącznej. Wspomożenie produkcji insuliny ma bezpośredni związek z pobudzeniem procesu syntezy białek i glikogenu, hamowaniem zbyt dużej glikogenolizy oraz z uproszczonym transportem cennych związków przez błony komórkowe wprost do wnętrza komórek.

Preparat Megabol Biosterol sprawdza się idealnie jako uzupełnienie codziennego jadłospisu. Nie musi być używany wyłącznie przez zawodowych sportowców. Równie dobrze mogą go stosować osoby trenujące amatorsko i rekreacyjnie. Najlepsze efekty odnotowują użytkownicy zajmujący się kulturystyką i sportami wytrzymałościowo-siłowymi.

Co do przeznaczenia suplementu, stymuluje on wydzielanie tzw. hormonów anabolicznych, przez co wykazuje działanie wspierające anabolizm, a hamujące katabolizm. Megabol Biosterol to środek, który może poprawić regenerację powysiłkową, a więc szybciej przywrócić sportowca do pełni sił po wyczerpującym treningu. Liczne opinie w internecie potwierdzają powyższe działanie wspomagające i uzupełniające oraz podkreślają zauważalne podniesienie libido.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jeśli chodzi o dawkowanie, Megabol Biosterol powinien być dostarczany do organizmu w dwóch porcjach dziennie. Nie ma tu żadnej różnicy pomiędzy dniem treningowym a dniem nietreningowym. Niezależnie od przewidywanego wysiłku fizycznego, zalecany sposób użycia to 2 porcje suplementu przyjmowane do 2 dowolnych posiłków. Preparatu nie trzeba dodatkowo rozpuszczać ani poddawać jakiejkolwiek obróbce – występuje on pod postacią gotowych do połknięcia kapsułek. Producent zapewnia, że jeśli użytkownik zastosuje się do zaleceń dawkowania, nie wystąpią u niego żadne skutki uboczne.


OPAKOWANIE/ILOŚĆ PORCJI:
Jedno opakowanie preparatu Megabol Biosterol zawiera 36 sugerowanych porcji. Data przydatności kapsułek wynosi minimum 3 miesiące.


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024