Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zaczac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Qwerty2001
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zaczac?
Witam, mam 14lat aktualnie jestem w 2gimnazjum. Jestem tutaj dlatego, ze szukam pomocy w rozpoczeciu cwiczen. Oczywiscie chodzi mi o warunki domowe mam drazek. Chcialem zaczac cwiczyc, ale jakos nie wiem jak zaczac. Szukalem na internecie porad, ale nic nie moge znalezc. Moj problem polega na tym, ze moja postura jest bardzo szczupla. Bylem nawet tak zdesperowany zeby przytyc, ze zaczalem wpierdzielac ile sie da. Jem wiecej niz prawie cala klasa. A nic kompletnie nic nie tyje. Dlatego postanowilem zaczac cwiczyc. Nie mam pojecia jaka robic rozgrzewke ile pompek, podciagniec i brzuskow robic, zeby bylo bezpiecznie. Dlatego szukam porady. Dodam, ze zrobie max 15 pompek i max 4-6 podciagniec(nie wiem od czego to zalezy, ale raz zrobie 4, a raz 6). Zalezy mi na cwiczeniach plecow i bicepsow. Bo podobno brzuszki sa bezpieczne i mozna robic do oporu.(nie wiem czy to prawda).
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zaczac?

Witam na forum :)

Super, że napisałeś do nas ! 

Po pierwsze rozgrzewka, akurat ostatnio nagrałem filmik na, którym przedstawiam własną rozgrzewkę, więc

 

zapraszam do obejrzenia.
 

http://www.fabrykasi...ozgrzewka-16621

Co do samego treningu. 

 

proponuję skupić się na samych podstawach:

Przysiady lub pistolety nie mniej niż 5 serii po np 6-8 powtórzeń (pistolety) i 20 (z własną masą).

 

Podciągania: proponuje na razie wykonywać piramidkę od 1 do 6 (1-2-3-4-5-6) jeżeli już nie mas sił

 

na normalne powtórzenia  to wykonujesz tzn negatywy czy wyskok i wolne zejścia w dół ! 

Pompki na poręczy i pompki możesz wykonywać tak samo piramidką tylko zwiększasz o 2 powtórzenia. 

 

2-4-6-8-10-12-14-15

Dodatkowo wykonuj planki ! dobrze wzmacnia brzuch i wznosy ugiętych nóg w zwisie na drążku. 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024