Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

TheRun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg

Chciałbym wam przedstawić mów progres oraz prosić o ocenę aktualnej sylwetki.

Waga początkowa: 58-60kg

Waga aktualna: 80kg

Wzrost: 188cm

Staz: Ponad 2,5 roku

 

 

Załączone pliki


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg

Ponad 2,5 roku, czyli ile czasu ? Bo ponad 2,5 roku, to może być 3 lata, a może być 5 lat.

 

Jeśli ok. 3 lata, to jak najbardziej przemiana bardzo dobra natomiast pozostaje pytanie, czy zrobiłeś taką przemianę bez dopingu farmakologicznego ?


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

TheRun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg

W czerwcu/lipcu będą 3 lata,bez jakiegokolwiek dopingu czy prohormonów. Nie wiem jak w ogóle ludzie mogą mnie podejrzewać o to przeciez nie jestem jakiś gigantyczny.A spotykam się z takim pytaniem już niestety któryś raz ;\  Myślę,że to może być troche kwestia psychiki bo nie zauważam tego że już dobrze wyglądam ponieważ ciągle chce więcej i stawiam sobie coraz wyższe cele..

 

A co do suplementacji to ogólnie były 2 cykle na kreatynce raz cm3 raz zwykly mono do tego były jakieś aminokwasy,białko ale nie była to stała suplementacja tylko krótkie okresy czasu tzn np miesiąc.Cykle kreatyny trwały pierwszy około 8tygodni a drugi jakoś 10-11.


Użytkownik TheRun edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg

W sumie, to ja Cię nie podejrzewałem o doping - jeśli ćwiczysz już 3 lata, to taka przemiana jest jak najbardziej możliwa w sposób naturalny, wolałem jednak się upewnić.

 

Wygląda to naprawdę nieźle i jedyne chyba czego powinienem Ci życzyć to powodzenia w dalszej pracy nad sylwetką.  :)


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Transformacja Ektomorfik-Ponad 2,5 roku + 20kg

Dobrze jest jedziesz dalej ;) 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024