Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka ze złą budową ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

LordOfDarkness
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Walka ze złą budową ciała

Witajcie, mam takowy problem:

  • obecnie mierzę 179 cm i ważę 75kg,
  • mam damską budowę ciała, czyli wąskie barki, szczupłe ręce, natomiast duże biodra i schodzące się aż do obcierania uda, 
  • od marca do września ubiegłego roku redukowałem się z wagi 75kg do 67kg,
  • w październiku ubiegłego roku wskoczyłem na cykl masy sumiennie podchodząc do diety oraz treningów,
  • obecnie nie wytrzymuję psychicznie, ponieważ wszystko idzie jak krew w piach, jem ponad zapotrzebowanie, nie zaniedbuje treningu, a  z obciążeniami ledwo idę do przodu,
  • nogi mam silne, jeżdżę rowerem i biegam, 
  • z obserwacji mojej sylwetki widzę się tak samo jak przed redukcją: klata, barki czy ręce przeżyły może minimalny wzrost, a cała masa która przybyła poszła znów w biodra mimo dbania o aeroby podczas masowania.

Ktoś potrafi coś doradzić? Z góry dzięki ;)


  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka ze złą budową ciała

Każdy jest inaczej uwarunkowany genetycznie. Jednemu podczas masy zaleje bardziej klatkę, innemu brzuch ,a jeszcze innemu nogi i tyłek ( sam należę do takich). Nie ma się czym przejmować, skoro treningi nie dają efektów może są źle wykonywane, może dieta jest niedopracowana, być może za krótki czas regeneracji. Trzeba brać pod uwagę każdą z tych opcji. Opisz swój trening na początek. Pozdrawiam :) 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka ze złą budową ciała

Proces budowania wymarzonej sylwetki to cholernie długotrwały i ciężki proces. Znalezienie złotego środka jest bardzo trudne, ale nie można się poddawać - przecież nie od razu, Rzym zbudowano. Być może górna część tułowia potrzebuje zupełnie innego treningu niż dolne partie by nabrać nieco masy. Problem może też leżeć po stronie niewłaściwej techniki wykonywania ćwiczeń bądź diety. Warto przebadać się pod kątem występowania pasożytów. Mówię tu całkiem poważnie - obecna jakość żywności pozostawia wiele do życzenia dlatego obecnośc pasożytów wśród osób odżywiających się zdrowo nie jest niczym zaskakującym.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024