Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hantle i drążek rozporowy dla początkującego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Adam1221
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Hantle i drążek rozporowy dla początkującego.

Witam.Poszukuję nowego drążka i 2x hantli z serwisu allegro.
Chciałbym żeby sprzęt posłużył kilka dobrych lat,był dobrze wykonany.Ogólnie żeby miał dobry stosunek cena/jakość.
Hantle dobrze by miały regulowane obciążenie maks. 20kg na stronę.Mam 15 lat,więc pewnie nie wykorzystam w pełni tego ciężaru,jednakże dobrze by było dołożyć do 8-9kg z czasem ;) Drążek będę montował w wąskim korytarzu ok. 95cm szerokości.Ważę 70kg i chciałbym by po zamontowaniu go w ściany nie odczepiłby się podczas treningu ;)
Proszę pisać jakie sprzęty polecacie w cenie 100-200zł :)
Chciałbym zakupić coś co wiele osób kupiło i sprawdza się :)
Pozdrawiam.


  • 0

kiki32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 2
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantle i drążek rozporowy dla początkującego.

Ja polecam drążek ścienny, większe możliwości :) luz... można kupić za niecałe 100 zł osobiście mam i bardzo polecam :) co do hantli to są trochę drogie jeśli chodzi o żeliwne... hantle bitumiczne + 40 kg obciążenia kupisz za około 150 zł :) Tylko nie rzucaj nimi bo nie są tak trwałe jak żeliwo. 


  • 0

KAJ Street Workout
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 6
17
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout, Elementy gimnastyki sportowej, Sztuki walki, kulturystyka
  • Staż [miesiące]:od początku 2014
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :35,5
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:76
  • Udo [cm]:58
  • Przysiad [kg]:130 kg x1
  • Wyciskanie [kg]:100 kg x1
  • Martwy ciąg [kg]:170 kg x1
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantle i drążek rozporowy dla początkującego.

odradzam bitumiczne. Jest nie praktyczne. Zajmuje dużo miejsca na gryfie jak i ogólnie gdy leży, są nietrwałe i szybko się niszczą, mogą stracić na wadzę a Ty nawet nie będziesz wiedział (piasek się wysypuje szczelinami). Polecam żeliwne, można często na złomie dostać za naprawdę niską cenę.
Co do drążka to ścienny lepiej ale jeśli nie masz gdzie to obojętnie jaki rozporowy. Wszystkie mniej więcej takie same. Tylko uważaj żeby takiego "nieprzekręcić" bo już go nie odkręcisz (jedynie młotkiem da radę)
Pozdrawiam


  • 0

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój kanał
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 

"-Wszyscy potrafimy marzyć dlatego jesteśmy zwycięzcami.

-Będziemy nimi dopiero kiedy zaczniemy o nie walczyć."

martinrekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hantle i drążek rozporowy dla początkującego.

Cześć! Jest teraz multum sklepów ze sprzętem do siłowni i jeszcze więcej marek które się zajmują produkcją urządzeń. Mi najbardziej pasują te przyrządy które robi K Sport. Mają nowoczesne rzeczy dopasowane do ciała i też do prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń, warto ich akcesoriów poszukać.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024