Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-karnityna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

nieznamcje
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

L-karnityna

czy bezpieczna w stosowaniu?

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

Prawdopodobnie jest bezpieczna, ale co z tego ? Jeśli chcesz ją zastosować w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i myślisz, że L-karnityna pomoże Ci schudnąć, to się niestety mocno rozczarujesz, bo to niedziałający suplement.

Jak już chcesz coś na schudnięcie, to polecam rozsądną dietę redukcyjną (LEKKO ujemny bilans kaloryczny), do tego trening siłowy FBW 3x w tygodniu (co drugi dzień), do tego trening aerobowy początkowo 2, a z czasem 3 razy w tygodniu, co drugi dzień (w dni wolne od treningu siłowego FBW).

Pod koniec redukcji możesz zastosować jakiś dobry spalacz tłuszczu (termogenik/fatburner) - najlepiej nie kupować z allegro tylko z jakiegoś renomowanego sklepu internetowego lub dobrego sklepu stacjonarnego.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna

Fakt faktem, l-karnityna w porównaniu do innych substancji zaliczanych do grona termogeników sprawdza się raczej słabo. Nie wiem czym jest to podyktowane, ale o wiele lepsze efekty z jej stosowania są zauważalne wśród kobiet aniżeli mężczyzn. Być może w dużej mierze to zasługa placebo (bądź wytrwałości tych dziewczyn ;) ). Osobiscie testowałem parokrotnie L-carnitine 3000 z Olimpu i mogę potwierdzić nasiloną potliwość w czasie treningów. Jednak całkowity efekt był dość mierny ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024