Skocz do zawartości


Zdjęcie

Split? Pytania o treningu i aerobach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

dombek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Split? Pytania o treningu i aerobach
Siema :) jestem juz po dłuższej ogólnorozwojowce i chce zacząć robić poważne treningi dzielone na partię. Dietę mam z ujemnym bilansem bo robie redukcję :) Co myślicie o treningu 4 dniowym:
Poniedziałek - Klata, biceps
Wtorek - Plecy, triceps, przedramie
Czwartek - Barki, kaptury
Piątek - Nogi

Na klatę, plecy, barki robie 4 serie po 12-10-8-6 w miarę możliwości :) na mniejsze partie robię po 3 serie o tym samym zakresie powtórzeń :)

Mam pytanko, ile serii i powtórzeń odnośnie przedramienia, kapturow i nóg?

Czy ćwiczenia co tydzień muszą być takie same czy mogę wprowadzić jakieś zmiany? Jeśli tak to co ile mogę zmieniać ćwiczenia?

Jakie polecacie najbardziej efektywne ćwiczenia na mięśnie brzucha? Ile razy tygodniowo je wykonywać i lepiej robić je normalnie seriami czy parę ćwiczeń jako jeden obwód bez przerwy?

Dowiedziałem się, że przy redukcji nie powinno się wykładać wszystkich kart od razu czyli nie wrzucać 30 minut areobow tylko stopniowo, a więc jaki czas tych aerobow. Ile razy w tygodniu i co ile zwiększać o ile? :)

Dzięki Za odpowiedzi i pozdro :D
  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Split? Pytania o treningu i aerobach
Połączenie partii jest ok. Skoro trenujesz raz na tydzień wiec trening musi byc mocny i intensywny.
Zakres serii i powtórzeń dobry,nogi są również duża partia daj na nie 4 serie ,na łydki 3 serie.przedramion i kaptury 3 serie.
Ćwiczenia możesz stosować te same lub co tydzień zmieniać np raz na klatę robisz wyciskanie sztangi płasko,a drugie ćwiczenie wyciskanie hantli skos. To następny trening zrób na plaskiej hantlami a na skosie sztangą.
Brzuch trenuj dwa,trzy razy na tydzień ,ćwiczenia to skręty tułowia z odciązeniem,allahy,podciaganie kolan do brzucha w zwisie na drążku,brzuszki na ławce skośnej.
Cardio rob po treningach siłowych zacznij od 15 minut i co tydzień zwiekszaj o 5 minut.
  • 1
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024