Czy warto jest ćwiczyć klatke gdy jest ona zapadnięta? Czy będzie wyglądać to estetycznie ?
Zapadnięta klatka
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Walki w klatkach na tvn - dzis 24.30 |
Multimedia |
|
|
||
KOMPENDIUM WIEDZY #3 - Klatka piersiowa |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Klatka piersiowa - trening na górę klatki |
Porady Trenerów |
|
|
||
problem z klatką |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Lekko zapadnięta klatka piersiowa |
Fitness i Aerobik |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Problem z przytyciem- Ponad rok temu
-
Street Workout podciągnięcia.- Ponad rok temu
-
Rzeźba- Ponad rok temu
-
Rzeźbę ciała- Ponad rok temu
-
Wytrzymałośc siłowa- Ponad rok temu
-
Zmiana- Ponad rok temu
-
Początki- Ponad rok temu
-
Plan treningowy- Ponad rok temu
-
Plan 1,3 roku stażu- Ponad rok temu
-
"SHIN SPLINTS"- Ponad rok temu




Ponad rok temu
