Skocz do zawartości


Zdjęcie

Street Workout podciągnięcia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

wanted
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Street Workout podciągnięcia.

Witam. Mam 16 lat, mój wzrost to 177 cm , ważę 65kg. Ćwiczę 2 miesiące street workout. Ogólnie widzę progress w sobie itd ale ciągle podciągam się po 4-5 razy... tak miałem na początku i tak mam teraz... Staram się robić pełne podciągnięcia i prawidłowe a nie typu machanie nogami itp. Chciałbym się dowiedzieć jak długo trzeba ćwiczyć żeby móc robić jakieś serie po 8-10 podciągnięć bo strasznie ciężko mi z tymi podciągnięciami idzie. Pozdrawiam


Użytkownik wanted edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Workout podciągnięcia.

Witam. Mam 16 lat, mój wzrost to 177 cm , ważę 65kg. Ćwiczę 2 miesiące street workout. Ogólnie widzę progress w sobie itd ale ciągle podciągam się po 4-5 razy... tak miałem na początku i tak mam teraz... Staram się robić pełne podciągnięcia i prawidłowe a nie typu machanie nogami itp. Chciałbym się dowiedzieć jak długo trzeba ćwiczyć żeby móc robić jakieś serie po 8-10 podciągnięć bo strasznie ciężko mi z tymi podciągnięciami idzie. Pozdrawiam

 

Witam na forum :) 

 

Trafiłeś na odpowiedni forum. 

 

Osoby początkujące bardzo często mają podobny problem.

 

Na początku chciał bym żebyś napisał jak do tych czas trenowałeś. Wszystkie swoje ćwiczenia, serię, powtórzenia. 

 

Będzie łatwiej pomóc w tej sprawie. 

 

Pozdrawiam 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wanted
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Workout podciągnięcia.

A więc tak. Przez około miesiąc starałem się robić na czym tylko się da powolne opuszczanie (negatywne). Robiłem zazwyczaj gdzieś z 8 serii po 4-6 powolne opuszczania nachwytem na szerokości barków (zwykły). i 3 serie podchwytu 4-7 powtórzeń. To było tyle. 2 Miesiąc od początku pazdziernika zacząłem się normalnie podciągać. 3 serie szeroki od 3-6 3 serie za głowę do szyi 2-4 3 serie wąski 3-6 pow. 3 serie zwykły 3-6 pow. na koniec robiłem max podciągnięć nachwytem i szeroki chwyt i trzymanie w powietrzu będąc podciągniętym do szyi mniej więcej. To jest mniej więcej mój trening na drążku. Chciałbym się dowiedzieć co robię, źle, co poprawić. Czasem gdy wyjdę ze znajomymi na trening na jakiś park street workoutowy. Dokładam 3 serie max muscle upów (nie prawidłowych staram się progresować, wyjdę na dwie ręce ale nie z pełnego wyprostu).


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Workout podciągnięcia.

Osobiście ja nie jestem zwolennikiem serii z stałą liczbą powtórzeń. 

 

Nawet kiedy zaczynałem robiłem tak, że wykonywałem tyle ile mogłem a potem z pomocą znajomych. 

 

Spróbuj tzn. piramidkę, polega na tym że każdą kolejną serię zwiększasz o 1 powtórzenie. 1 - 2 - 3 - 4 - 5- i jak 

 

już spalisz serię to prosisz kolegę o asekurację albo robisz z wyskoku i schodzisz w dół jak najwolniej do

 

prostych rąk ale nie przeprostów. Pamiętaj również o izometrii. Ćwiczenie które rozwija siłę i wytrzymałość. 

 

Często żeby poprawić podciągania trzeba popracować nad innymi ćwiczeniami, więcej treningów na

 

pompkach i pompkach na poręczach.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wanted
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Workout podciągnięcia.

Wiesz wypisałem ci tylko cwiczenia na drążku oczywiście dipów też nie olewam :) Dzięki za pomoc będę tak robił i chyba zrezygnuję z chwytów szeroki, wąski bo to chyba nie ma sensu narazie bo i tak nie zrobię dużej ilości powtórzeń


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024