Skocz do zawartości


Zdjęcie

Welcome ---___---


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Welcome ---___---

Witam mam 16 lat ,166 cm wzrostu i waże 60 kg.Ćwiczyłem od kilku misięcy jednak ze względu na mój wzrost przestałem ćwiczyc jakiś miesiąć temu.
Mam jednak taki plan .aby co tydzien jednak ćwiczyć 1 dzień (poniedziałek) ,żeby nie stracić tego co uzyskałem i w miarę trzymać formę.W poniedziałek postaram się w miarę dużo jeść ,ażeby to się właśnie nie odbiło na moim wzroscie (mam nadzieje ,że jeszcze trochę urosnę).Do tego chciałbym ćwiczyc brzuch przynajmniej raz w tygodniu (unoszenie nóg na drązku ,skosky z hantlem za głową ,brzuszki i na końcu deska 30 s ALL x3).Miewam także bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa dlatego też myśle ,żeby z tym brzuchem trenować coś na prostownik(w poniedziałek prosty FBW wiec nie mam nic na to).A więc tu moje pytanka:

 

-Czy ćwiczenie raz w tygodniu starczy ,żeby utrzymać formę i siłe?

-Jakie ćwiczenia na prostownik w domu ,mam jedynie hantle?

-Prostownik ćwiczyć w ten sam dzień co brzuch czy inny?


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Welcome ---___---

Na samym początku jestem ciekawy kto powiedział, że trening wpływa na wzrost ?

Spróbuj treningi na drążku dobrze tułów wzmacnia, prostuje kręgi.

 

Co do treningu, lepiej raz w tygodniu niż w cale ale na przerażające efekty raczej nie ma co liczyć.

Ćwiczenia możesz zapożyczyć z gimnastyki. Na Yt jeżeli wpiszesz to wyskoczą ćwiczenia.

 

Pozdrawiam ;)


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Welcome ---___---

1.Wiem ,że niby w teori trening nie wpływa na wzrost, ale tutaj chodzi głównie o to ,że mało jem co w połączeniu z wysiłkiem może mi już zaskoczyć ,a nie chciałbym mieć 166cm do końca życia.

 

2.Trening na drążku to masz na myśli głownie podciągania bo ma rozporowy i niezawiele moge na nim zrobić.Jakiś konkretny plan?

 

3.Może zna pan jakieś konkertne ćwiczenie na ten prostownik bo szukałem i nie mogłem znaleść.

 

4.Coś na odstające łopatki zamiast pływania na plecach bo niestety bardzo żałuje ,ale nie mam dostępu do basenu.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Welcome ---___---

Odstające  łopatki są najczęściej spowodowane problemem z mięśniem zębatym przednim, który odpowiada za wysuwanie w przód, zgiętego do 90* Ramienia. Znając ruch sam możesz wymyślić ćwiczenie, adekwatne do Twoich możliwości oraz posiadanego sprzętu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024