Cześć mam 14 lat i nie wiem czy to dobry wiek żeby zacząć ćwiczyć a jak tak to jakie ćwiczenia wykonywać. Z góry dziękuje.
Kiedy zacząć ćwiczyć ?
Napisano Ponad rok temu
Cześć ![]()
Jak kolega napisał trening Street Workout będzie idealnym rozwiązaniem.
Dobrze działa na wzmacnianie głębokich mięśni, idealna baza dla siłowni (jeżeli zamierzasz w przyszłości przejść na taki trening). Jest dobrą aktywnością dla osób z problemami kręgosłupa.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czas zacząć mase |
Dieta |
|
|
||
Kiedy podjąć walkę |
Samoobrona |
|
|
||
ABU DHABI KIEDY ???????????????????????????????? |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
metka .. kiedy? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Street Workout jak zacząć |
Treningi |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Siła- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia- Ponad rok temu
-
Zwiększanie masy mięśni brzucha w domu- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia treningi- Ponad rok temu
-
Motywacja- Ponad rok temu
-
Triceps- Ponad rok temu
-
Nie mogę nabrać naturalnymi sposobami masy mięśniowej .- Ponad rok temu
-
Potrzebuję pomocy w ułożeniu planu treningowego + diety.- Ponad rok temu
-
Jak zrzucic kilogramy- Ponad rok temu
-
Trening Brzuchas- Ponad rok temu



Ponad rok temu
