Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan jest ok?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

noname321
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan jest ok?

Co sądzicie o moim planie? 

Pon. klata,brzuch

Wt. Plecy

Śr. bary, przedramię

Czw. rest day

Pt. Bic, tric

Sob. Bary, przedramię

Ndz. Nogi, łydy

 

Dodam ze mam dysproporcje barków w porównaniu do innych partii i chcę ją zniwelować treningami barów 2x/tyg

suplementacja kreatyna / bcaa


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

Ja tu widzę tylko sam rozkład w tygodniu, a nie trening.

 

Tak czy inaczej brzuch dzień przed plecami to nie dobrze, tric dzień przed barkami tak samo.

Jeśłi masz problem z jakąś partią dodawanie na nią większej objętości i ogólnie większej ilości ćwiczeń  może się okazać złym pomysłem i zamiast poprawy nawet pogłębić problem.

 

 

Napisz swoje wcześniejsze plany, poszukamy przyczynę zastoju barków. Dokładnie opisz te plany ile powt w której serii, ile serii i które do upadku, ile powtórzeń oszukanych, dropsetów itd


  • 1

noname321
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

Dzieki za odp.

Generalnie nie mam potrzeby rozpisywać się co do moich poprzednich planów czy jakie robie cwiczenia, ile serii, powtórzeń, chodziło mi tylko tak jak mówisz - czy rozkład poszczególnych partii nie gryzie sie ze sobą w kwestii regeneracji :) zmodyfikowalem troche plan wg. twoich zaleceń - chyba teraz jest juz git.

 

Pon. plecy 

Wt. klata,brzuch

Śr. bary, przedramię

Czw. rest day

Pt. Bic, tric

Sob. Nogi, łydy

Ndz. bary, przedramię (nieco lżejszy trening niż w środe)

 

Generalnie tylko mam wątpliwości co do tej klatki dzień przed barkami, wiadomo ze robiąc klatke też ładnie triceps można zajechać, no ale zobaczymy w praktyce


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

No barki po klacie też nie bardzo, barki mocno trenują przy wyciskaniach na klatkę. Druga rzecz przedramie dzień przed plecami to kiepski pomysł, mc, drążek czy wiosło hantlem na zmęczonynym przedramieniu może dać się w znaki.


  • 1

noname321
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

Ech. To nie wiem jak juz zmodyfikowac ten rozklad zeby barki nie gryzly sie z klatą, masz jakiś pomysl? Albo moze podeslesz jakiś dobry sprawdzony rozkladzik. Zalezy mi na tym żeby plecy i nogi robić nie łączac z innymi partiami ponieważ to są duże partie i wole dużo ćwiczeń na nie zrobić a to zajmuję troche czasu. No i łapy lubie robić w superseriach tric z bicem.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

Barki to raczej średnia partia, możesz śmiało je połączyć z jakąś inną średnią lub małą.

 

pn klata

wt plecy

śr barki+łapa

pt nogi

so barki

 

 

Tylko jak pisałem, nie wiem czy podwojenie częstotliwości i objętości barków to dobry pomysł.


  • 0

noname321
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan jest ok?

dziekówa


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024