Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas wziac sie za siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Grafi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:185
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Czas wziac sie za siebie
Witam wszystkich serdecznie! Postanowilem wziac sie za siebie. Mam niezwykle male doswiadczenie jezeli chodzi o te sprawy, dlatego tez postanowilem tutaj sie zarejestrowac. Sadze, ze moglbym otrzymac tu cenne rady.
Sam nie mam motywacji do cwiczen, ale probuje to zmienic - chociaz nie wiem od czego mam zaczac ;/
Chcialbym abyscie polecili mi jakies proste zestawy cwiczen na poczatek - takie, po ktorych szybko sie nie zniechece.
Wiek: 22
Wzrost: 185
Waga: 78
Raczej ektomorfik. Po "zimowym balowaniu" nabawailem sie brzucha, chcialbym go zgubic.
Zamowilem sobie dzis buty na allegro, chce zaczac biegac aby poprawic kondycje.
Nie chce na poczatek zadnych diet i suplementow, po prostu na sucho przez jakis czas chce cwiczyc.
Chce wpasc w staly rytm (wiem, ze to potrwa - jestem na to gotow)
Czekam na pytania i licze na porady, pzdr :?:
  • 0

Numenor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:?
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43,5
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: Czas wziac sie za siebie

Witam wszystkich serdecznie! Postanowilem wziac sie za siebie. Mam niezwykle male doswiadczenie jezeli chodzi o te sprawy, dlatego tez postanowilem tutaj sie zarejestrowac. Sadze, ze moglbym otrzymac tu cenne rady.
Sam nie mam motywacji do cwiczen, ale probuje to zmienic - chociaz nie wiem od czego mam zaczac ;/
Chcialbym abyscie polecili mi jakies proste zestawy cwiczen na poczatek - takie, po ktorych szybko sie nie zniechece.
Wiek: 22
Wzrost: 185
Waga: 78
Raczej ektomorfik. Po "zimowym balowaniu" nabawailem sie brzucha, chcialbym go zgubic.
Zamowilem sobie dzis buty na allegro, chce zaczac biegac aby poprawic kondycje.
Nie chce na poczatek zadnych diet i suplementow, po prostu na sucho przez jakis czas chce cwiczyc.
Chce wpasc w staly rytm (wiem, ze to potrwa - jestem na to gotow)
Czekam na pytania i licze na porady, pzdr :?:



To,ze chcesz na sucho nie znaczy ze nie musisz miec diety. Dieta to podstawa. Jak masz brzuch to biegaj, cwicz aeroby i dietka ze zwiekszona zawartoscia bialka. Czyli na silownie nie masz zamiaru chodzic? Tylko cwiczenia podstawowe tzw. domator?
  • 0

Grafi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:185
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Czas wziac sie za siebie

To,ze chcesz na sucho nie znaczy ze nie musisz miec diety. Dieta to podstawa. Jak masz brzuch to biegaj, cwicz aeroby i dietka ze zwiekszona zawartoscia bialka. Czyli na silownie nie masz zamiaru chodzic? Tylko cwiczenia podstawowe tzw. domator?


Dzieki za odpowiedz! Brzuch chce spalic przede wszystkim. Bede biegal, ale nie chce zrzucic wagi. Fakt - jestem domatorem, ale silownie mam w piwnicy :)
Po prostu nie chce na poczatek zaczac od silowni, bo sadze, ze sie szybko zniechece. Mysle, ze jakies przedbiegi w domu (przez miesiac) pomoga mi sie wstrzelic w rytm, a potem moge sprobowac z silownia :D
Nom, na poczatek jakies podstawy. Co i ile czego dziennie, w jakich odstepach czasu :?:
-Pzdr-
  • 0

Grafi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:185
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Czas wziac sie za siebie
UP!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024