Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
po pierwsze nie przypierdala
po drugie chodziło mi o to, że tauryna jest po prostu produktem, który firma chce sprzedać i dlatego w opisie spuszcza się nad jej super-hiper-właściwościami, a prawda jest taka, że podstawą jest, był i będzie cięzki trening, dobre odżywianie i wypoczynek. suple mają Ci w tym pomóc, ale nie zastąpić. więc jeżeli ktoś naczyta się ulotek i wierzy, że można mieć coś bez ciężkiej pracy, to niech od razu kupi omkę i maść na pryszcze
i jeszcze jedno; sterydy to są leki i podawane w "normalnych" dawkach są tak samo szkodliwe jak masa innych leków. koksiarze przedawkowują je od 3 do 30 razy i dopiero to zaczyna szkodzić. dla przykładu'; żeli na ból głowy bierzesz apap co 6 godzin, czyli 3 tabl dziennie, to jak weźmierz 60 szt dziennie, to też zaczną się dziać z Tobą dziwne rzeczy.
z suplami jest podobnie; nadmiar białek przeciąża nerki, przy kreatynie zaleca się branie wit b6, bo też ryje nerki, przedawkowanie prekursorów może wywołać jakieś hiperwitaminozy, itp
pozdro
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
Mało tego, steroidy nawet stosowane ze wskazań medycznych mają sporo działań ubocznych i niepożądanych, tyle że stosuje się je, kiedy korzyśc z ich stosowania przewyższa ryzyko (jak każdy lek zresztą, z tym że steroidy naprawdę stosuje się, a przynajmniej powinno, z dużą ostrożnością.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

tak. taki rosyjski :P , mocny. po piecu tygodniach facet byl nie do poznania na zdjeciach, ale mowil o zmianach nastroju, o tym jak w drugim tygodniu mial erekcje caly czas tak w trzecim nawet mu stanac nie chcial, jak kilka razy bojki wszczynal, jak ogladal romantyczne komedie i tulil misia godzine pozniej :wink:

a sam mam/mialem jednego kolege. chodzilem z nim do gimnazjum, chlopak byl troche mniejszy ode mnie. po gimanzjum nie widzialem go przez jakis rok, i jak znowu go zobaczylem, to juz wiedzialem, ze koks bierze. +15kg, same miesnie a w klacie mu tez z 15cm przybylo. ale efekty uboczne bylo widac na twarzy i w zachowaniu.

to wszystko nie jest przez branie koksu , tylko przez nie umiejetne branie koksu..znam ludzi co koksuja i sa normalnymi ludzmi-no tylko duzi troche ;)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
jeszcze jedna ciekawostka; biorą też leki weterynaryjne, np testosteron dla koni.
znałem dwóch takich. nie rżał i nie brykał po tym, więc chyba można...
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

jeszcze jedna ciekawostka; biorą też leki weterynaryjne, np testosteron dla koni.
znałem dwóch takich. nie rżał i nie brykał po tym, więc chyba można...


u mnie na siłce jeden byk (najwiekszy chyba) rozmawiał kiedyś z innym takim, że zamierza sobie zajebac hormon nosorożca... jak to usłyszałem to zrobiłem o tak 8O :) tak apropo twojego posta :)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co wy chcecie od koksow?? genetyka genetyka i jeszcze raz genetyka 8)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
[mod on]
No proszę was wszystkich to nie jest temat o kobyłach. :lol:
[/mod on]


mam kolege, ktory przez jakis czas od lekarza dostal sterydy na costam, i przy okazji zaczal chodzic na silownie, skoro bral legalnie i z recepty ;] rozrosl sie chlopak niezle.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
[mod on]
Reszta postów o kobyle też poszła do piachu i proszę się pilnować z tymi OT bo ostrzeżenia zaraz polecą echhh.


P.S. Litości :roll:
[/mod on]

  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
ja rowniez nie lubie "odzywek ze sklepow" - wspomagam sie zwyklymi koktajlami na bazie mleka i jajek oraz witaminami typu centrum itp

mam natomiast pytanie troche "z innego kąta" nie chcialem zakladac jednak osobnego tematu

jak laczycie silownie z treningami MA? chodzi mi konkretnie o czas ktory przeznaczacie na budowanie masy na silowni, a tu przeciez sa jeszcze wytrzymalosciowe treningi na ktorych wylewa sie litry potu i spala co sie da - wiadomo ze nie sprzyja to przybywaniu na wadze - da sie to jakos pogodzic, bez rezygnowania z treningow MA?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
No i znowu wydzieliłem oddzielny temat-> "przetrenowanie czy co??"
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

mam natomiast pytanie troche "z innego kąta" nie chcialem zakladac jednak osobnego tematu

No pewnie lepiej zrobic off top :evil:
Bylo od cholery takich tematow - poszukaj w archiwum
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
dobra, to ja dla proby kupilem sobie Taurine 500mg 50 tablets. ale mysle, ze jeszcze z tydzien - dwa pocwicze normalnie, zebym pozniej mogl poczuc jakas roznice. bo tak jak zaczne brac to nie bede wiedzial, czy dziala.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

dobra, to ja dla proby kupilem sobie Taurine 500mg 50 tablets. ale mysle, ze jeszcze z tydzien - dwa pocwicze normalnie, zebym pozniej mogl poczuc jakas roznice. bo tak jak zaczne brac to nie bede wiedzial, czy dziala.

yyyy... :twisted: to ja Ci mowie ze za wiele nie poczujesz...to starczy CI na tydzien jokos:) tauryny je sie minimum 3 g czyli w Twoim wypadku 6 tablet...polecam mega capsy opimpu...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
hmm na pudelko napisali, coby nie przekraczac jednej tabletki dziennie :P
okey, zobaczy sie ;p
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

hmm na pudelko napisali, coby nie przekraczac jednej tabletki dziennie :P
okey, zobaczy sie ;p

:o to co to za tauryna?? daj firme :)
moze jakis nowy super mocny wynalazek o ktorym nic nie wiem ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
od razu mowie, ze nie koksiarska. kupiona w sklepie ze zdrowa zywnoscia (i dodatkami ;] tam kupilem whey protein i flaxseed oil). a firma sie zwie holland and barrett i nie moglem znalezc zdjecia nigdzie.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
Czym rozni sie tauryna kupowana w sklepie z odzywkami od tej ze sklepu ze zdrowa zywnoscia?chyba tylko cena a przez to niznza jakoscia W sklepie "koksiarskim" masz tauryne olimpu - 300 tabsów za 54 - 54 zl a w sklepach ze zdrowa zaywnoscia tauryne firmy active life - 14 - 16 tabsow juz mozesz kupic za 14 - 16 zł. Trek ma jeszcze ciekawsza oferte bo maja tauryne i glutamine w jednym.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
no moze rozni sie tym, ze w mojej tabletce jest 500mg a w olimpowskiej 3g? ;] nie wiem, nie mam pojecia. ale koksiarska kojarzy mi sie z wielkim pudelkiem (w polowie pustym). poza tym, tak mi sie powiedzialo, no.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)

no moze rozni sie tym, ze w mojej tabletce jest 500mg a w olimpowskiej 3g? ;] nie wiem, nie mam pojecia. ale koksiarska kojarzy mi sie z wielkim pudelkiem (w polowie pustym). poza tym, tak mi sie powiedzialo, no.

w olimpowskiej jest 1.5g...wychodzi Ci o wiele lepiej kozystnie cenowo...a co do jakosci to nie wiem nic o tej "Twojej" firmie wec sie nie wyowiadam...ale odzywki i suple kupuj w sklepach "koksiarskich" bo tam wyjdziesz napewno na + z kasa w porownaniu do sklepow ze zdrowa zywnosci czy zielarskich i aptek :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy da się bez supelementów - rozważania filozoficzne ;)
ale sklepy zielarskie, sklepy ze zdrowa zywnoscia i apteki w porównaniu do sklepów "koksiarskich" sie lepiej kojarza - zwlaszcza mamom mlodych sportowcow :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024