Witam,
zastanawiam się nad doposażeniem mojej siłowni w sprzęt firmy CZARNECKI, polecacie?
jakieś opinie o nim? Ćwiczył ktoś na maszynach tego producenta? Wady? Zalety?
z góry dziękuje za pomoc
Użytkownik czarny7 edytował ten post Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Sprzęt ogrodniczy w najniższej cenie |
Przedstaw Się |
|
|
||
Trening Domatora w domuW domu bez sprzetu tez mozna |
Trening dla początkujących |
|
|
||
mój sprzęt |
GALERIA BRONI |
|
|
||
Sprzet |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Pomoc w doborze sprzętu. |
Trening dla początkujących | Guest_maxter_* |
|
|
0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu