Na siłownie chodze jakieś 3 miesiące, akurat jestem porządnie chory i na siłni nie byłem z miesiąc. Ogólnie jestem szczupły, ale mam mały baniaczek na brzuchu którego chciałbym się pozbyć.
Myślałem nad BCAA (przed treningami) i białko (po treningach) ale mam problem z ich wyborem oraz tym kiedy co powinno być stosowane. Czytałem wiele stron, poradników. Wszędzie piszą i radzą co innego.
Czy to co zaproponowałem BCAA i Białko będzie w porządku i pomoże mi wyrzeźbić sylwetkę, nabrać siły i zrzucić brzuszek?
Pozdrawiam
(25lat, 182cm, 79kg, 3 miesiące)
Jakie odżywki i jak stosować.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Zrzucić brzuch pomoże dieta z ujemnym bilansem kalorycznym,bcaa/białko moze w tym pomóc,natomiast nei pomoże jezeli kaloryka będzie za wysoka.
Napisano Ponad rok temu
staram się trzymać jakąś dietę. Nie jest to może mega rygorystyczna dieta, ale ograniczyłem się sporo słodyczy oraz fasfoodow, no i staram sie jeść zdrowo
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak sie fajnie zbąbić :) |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Jakie auto podoba sie laskom? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
staze, seminaria itd - po jaka cholere? |
JIU JITSU |
|
|
||
Jak być silnym? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Przepuklina - Jakie cwiczenia? |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Suplementacja- Ponad rok temu
-
BCAA- Ponad rok temu
-
KIedy brac?- Ponad rok temu
-
Kreatyna aminokwacy- Ponad rok temu
-
Łączenie suplementów- Ponad rok temu
-
Ranking: Najlepsze spalacze tłuszczu 2015- Ponad rok temu
-
Czy warto wdrożyć jakieś suple?- Ponad rok temu
-
Dieta a gainer- Ponad rok temu
-
Kreatyna i Spalacz tłuszczu- Ponad rok temu
-
Nitrogliceryna- Ponad rok temu




Ponad rok temu
