Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to jest z tymi mięśniami ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Jak to jest z tymi mięśniami ?
Mam takie pytanko. Jeśli wyrobie sobie jakaś tam mase mięśniowa, i przestane chodzić na siłke, to czy te mięśnie będą się zmniejszały ?? :roll: wiecie o co chodzi ? :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
niestety...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
Muskulatura wypracowana na silowni bez wspomagaczy i podparta wieloletnim treningiem jest w miare trwala, ale tak czy siak musisz sie liczyc ze stratami. Inna sprawa, ze nigdy nie zejdzie ci wszystko co wyrobiles na silce.

Zawsze mozesz robic okresowe cykle treningowe :)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
Niestety bedziesz malec, nie bedziesz mial tak duzej gestosci i twardosci miesnia, ale na pocieszenie moge Ci napisac, ze miesnie maja pamiec, wiec jezeli systematycznie cwiczyles kilkadziesiat miesiecy, a zrobisz sobie teraz przerwe pare miesiecy, to tak duzo nie stracisz. Stosunkowo szybko odzysskasz dawna forme :)
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
mam podobne pytanie: czy od miesiecznej czy poltoramiesiecznej przerwy (tzn same treningi sw bez silki) rowniez sa jakies spadki na masie miesniowej (czy tylko smalec leci)? czy ewentualnie jakis solidniejszy trening calego ciala raz na np. 2 tyg jest je w stanie zatrzymac?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?

mam podobne pytanie: czy od miesiecznej czy poltoramiesiecznej przerwy (tzn same treningi sw bez silki) rowniez sa jakies spadki na masie miesniowej (czy tylko smalec leci)? czy ewentualnie jakis solidniejszy trening calego ciala raz na np. 2 tyg jest je w stanie zatrzymac?

miesnie nie trenowane przez dluzej niz 2 tygodnie zaczynaja zmniejszac sie w obwodach. Przed dluzsza przerwą polecam zrobic roztrenowanie, a podczas przerwy dobrze sie odzywiac-to zminimalizuje spadki.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
Tak jak mowi Tora.

Po tygodniu odpoczynku od cwiczen (calkowitego) miesnie powinny sie calkowicie zregenerowac (moga spasc obwody, ale to tylko woda i glikogen). Kolejny tydzien rowniez nie powinien przyniesc spadkow masy. Pozniej niestety moga sie juz zaczac spadki masy (nie musza, zaleznie od genetyki itp).

Powiem wiecej 2 tygodniowa przerwa moze przyniesc korzystny wplyw na treningi. W treningach HST specialnie robi sie takie przerwy i przez wielu te trenigi sa uwazane za najlepsze do budowy masy miesniowej.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_iwan44
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z tymi mięśniami ?
no właśnie...ja ma taki oproblem...
po kontuzji mam conajmniej 2 miechy bez treningów...już wytrzymałem jakoś 1,5 miecha...zero maty :( niestety...ale chodziłem na siłke...
ale i tak spadło mi 3kg :cry: :cry: :cry: (wedłóg mnie mięśni)
mam tylko nadzieje, że jak wrócę do treningów ( a to juz niedługo!!!) to wszystko odbuduje...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024