chciałbym dowiedzieć się mniej więcej co mam jeść chodze na siłownie.
chce zacząć trzymać dietę mam 16 lat 70kg 170cm
Napisano Ponad rok temu
Najpierw musisz poznać swoje zapotrzebowanie kaloryczne,które wyliczysz tutaj:
http://forum-kultury...-kcal/?p=242347
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
3 lata jak jeden dzień (jak oceniacie) |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Ćwiczenia na klatke piersiową |
Trening dla początkujących |
|
|
||
BARDZO początkujący 26 latek |
Trening dla początkujących |
|
|
||
rzezba klata |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Klatka |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
oceńcie diete- Ponad rok temu
-
Dieta - pomoc.- Ponad rok temu
-
Ednomorfik dieta i ćwiczenia- Ponad rok temu
-
Posilek- Ponad rok temu
-
Tylko jeden rodzaj mięsa?- Ponad rok temu
-
Bilans Kalori- Ponad rok temu
-
Dieta na rzeźbe- Ponad rok temu
-
Jak mam przytyć ?- Ponad rok temu
-
dieta i trening na redukcje- Ponad rok temu
-
Dieta na mase.- Ponad rok temu




Ponad rok temu
