co mam zrobić żeby przybrać na masie ale bez odżywek i innych tym podobnych rzeczy ???
nie mogę przybrać na masie
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
pytanie ... |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
wychylenie |
TAEKWONDO |
|
|
||
Bieganie z psem |
Bieganie |
|
|
||
kolejne pytanie z tej serii... |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Juz w najblizszą niedzielę Liga Muay Thai & K-Rules |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Redukcja?- Ponad rok temu
-
spalanie- Ponad rok temu
-
dieta nie do ogarnięcia pomocy- Ponad rok temu
-
przyrost masy- Ponad rok temu
-
Witam- Ponad rok temu
-
Masa- Ponad rok temu
-
Chciałbym ułożyć sobie dietę- Ponad rok temu
-
Białka - podział - roślinne - łączenieUkaniU - Ponad rok temu
-
Początek redukcji wagi- Ponad rok temu




Ponad rok temu
