co mam zrobić żeby przybrać na masie ale bez odżywek i innych tym podobnych rzeczy ???
nie mogę przybrać na masie
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Kreatyna cuchnie? |
Inne sporty |
|
|
||
PORADNIK - Wzmocnienie Przedramion |
Filmy |
|
|
||
Eze-Lap -pytanie |
MAGIA STALI |
|
|
||
NIESPODZIANKA |
JUDO |
|
|
||
Ocencie moj trening nie wiem czy dobry |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Dieta- Ponad rok temu
-
Redukcja?- Ponad rok temu
-
spalanie- Ponad rok temu
-
dieta nie do ogarnięcia pomocy- Ponad rok temu
-
przyrost masy- Ponad rok temu
-
Witam- Ponad rok temu
-
Masa- Ponad rok temu
-
Chciałbym ułożyć sobie dietę- Ponad rok temu
-
Białka - podział - roślinne - łączenieUkaniU - Ponad rok temu
-
Początek redukcji wagi- Ponad rok temu




Ponad rok temu
