Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania początkującego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Rambdal
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Pytania początkującego.

Witam

 

Z góry przepraszam za zły dział, jako początkujący zapewne ten błąd popełniłem.

 

 

Zacznę może od przyczyny jaka mnie prowadziła do szukania odpowiedzi na pytania właśnie u Was.

 

1.jpg

 

To jestem ja o mój niechciany kolega Fred (tak tego drania nazwałem), brzydko wygląda i psuje moje samopoczucie.

 

 

Jeśli chodzi o dane co do mojej osoby:

Wiek: 28 lat

Wzrost: 180 cm

Waga: 80 Kg

 

Jak doszło do tego iż Fred pojawił się w życiu ?  Wiadomo brak ruchu, piwo, papierosy lenistwo. Podjąłem próbę pozbycia się niechcianego gościa i postanowiłem wziąć się za siebie. Codziennie przeznaczam czas na Full Body Workout + Drążek z 3stopniowym rozstawem. Myślę, że jako początek FBW (Full Body Workout) będzie dobry. Kwestia bardziej rozchodzi się o to co jem, przez długi czas nie był to za zdrowy tryb jedzenia. Nie były to fast foody bo tego nie lubie ale mój tryb wyglądał mniej więcej tak:

 

Jako, że pracuję 8-16 to jedzenie jest uwarunkowane pracą.

 

 

6:30 Śniadanie 2 Kanapki 2 Kanapki Ser żółty + szynka (po latach nauczyłem się jadać śniadanie) obowiązkowo Kawa

9:00 Jakaś Kanapka w locie.

12:00 Przerwa więc Kawa + 2 Kanapki Ser żółty + szynka

16:30 Obiad przeważnie mięso + ziemniaki (nie lubię/lubiałem dodatków czyli sałatki) i oczywiście Kawa

20:00 Kolacja Coś na ciepło czyli parówki.

 

Po długim czasie wiem, że brakuje mi dużo w repertuarze jedzenia, zielenina, owoce i na tym moja wiedza się kończy,

 

 

Pytania:

 

1. Czy jest coś co mógł bym zmienić w moim jadłospisie ?

2. Czy do ćwiczeń warto dołączyć suplement w grę wchodzą 3 z czego jeden do wyboru.

-L-Karnityna

- Termogenik

- BCAA

 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytania początkującego.

Po 1 to potrzeba tylko 2 rzeczy aby fred nigdy nie wrócił a na jego miejsce pojawił się supermen ;)

Po 2 aby schudnąć potrzeba aktywności a najllepiej pali tłuszcz trening siłowy. Dobrym rozwiązaniem będzie 3 dniowy system FBW http://forum-kultury...początkujących/

Po 3 bez odpowiedniej diety redukcyjnej sie nie obędzie - załóż temat w dziale dieta to pomożemy.

Po 4 suplementy ktore wymieniłeś są zbędne i w niczym nie pomogą w twoim wypadku.

 

Zapraszam również do założenia u nas dziennika treningowego ;) http://forum-kultury...ngowy-poradnik/ prowadząc dziennik szybciej będziesz notował postepy.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024