czy muszę używać odrzywek żeby się wyrobić ???
chcę porozmawiać o poroście mięśni
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
2 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
powinno sie rozciagac miesnie brzucha przed treningiem? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Chcę rozpocząc trening na masę, potrzebuję pomocy-porady |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Odbudowa miesni nóg |
Trening dla początkujących |
|
|
||
CHCESZ BYĆ WIĘKSZY? -TO OGIEŃ!- dziennik Bucego. |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
POTRZEBNA POMOC-TRENING NA PRZYROST MASY MIESNIOWEJ |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
jakie witaminy- Ponad rok temu
-
siła- Ponad rok temu
-
Jakie odrywki?- Ponad rok temu
-
chce kupic białko- Ponad rok temu
-
Przyrost masy mięśniowej- Ponad rok temu
-
stosowanie odżywki- Ponad rok temu
-
Kretatyna- Ponad rok temu
-
Suplementy diety- Ponad rok temu
-
BCAA- Ponad rok temu
-
Wzrost- Ponad rok temu




Ponad rok temu
