Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca ochroniarza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Fogi88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:195

Napisano Ponad rok temu

Praca ochroniarza
Witajcie! To mój pierwszy post, i od razu zwracam się z pytaniem: jak myślicie, czy praca ochroniarza jest opłacalna? Może ktoś ma doświadczenie... Często zdarzają się typki, których trzeba wyrzucić, albo tacy, że na policje trzeba dzwonić?
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca ochroniarza
Siemka troche Cie rozczaruje bo wcale nie jest to takie oplacalne no chyba ze masz licencje ta troche wyzsza wtedy mozesz zarobic dobra kase ale pensje ochroniarza na dyskotece bo chyba o takich Ci chodzi nie sa wystarczajace a ponadto jeszcze jak ktos sie rzuca to malo mu mozesz zrobic.. :coffee:
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca ochroniarza

Siemka troche Cie rozczaruje bo wcale nie jest to takie oplacalne no chyba ze masz licencje ta troche wyzsza wtedy mozesz zarobic dobra kase ale pensje ochroniarza na dyskotece bo chyba o takich Ci chodzi nie sa wystarczajace a ponadto jeszcze jak ktos sie rzuca to malo mu mozesz zrobic.. :coffee:


kumpel w tej chwili stoi piatek sobota niedziela, dostaje od 100-150 zł za jedna impreze wychodzi minimalnie 1000 zł na miecha, ale jest taki motyw że się nadal uczy, to dostaje w dupe ;p rano w poniedzialek dupy mu sie nie chce podsniesc ;p
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Fogi88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:195

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca ochroniarza
Właśnie widzę te pensje: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] o co chodzi z tą licencją II stopnia?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024