Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to działa? Cel: - osiągnięcie rzeźby i siły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Adrianero
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:174
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Czy to działa? Cel: - osiągnięcie rzeźby i siły
Mam pytanie co do tabletek Testosterol i Biosterol.
Kupiłem je, ale z tego co czytałem na innych forach one są gówna warte.
Nie wiem czy dalej to brać bo brałem jedną rano Testosterol i dwie o 17:00 Biosterolu.
Przestałem je zażywać po 2 dniach ponieważ wyskoczyło mi po nich pełno syfów na twarzy , a najwięcej na plecach.
Czy one pozwolą mi nabrać troszeczkę masy?
A ogólne pytanie czy to w ogóle działa?
Czy warto się poświęcać syfami , żeby osiągnąć cel?
Na ulotkach piszą tak jakby ten specyfik był zajebisty, ale nie
wiem czy tak naprawdę jest.
Ważę 68kg przy wzroście 174cm, chciałbym przytyć te 6kg.
Ćwiczę trzy, czasami cztery razy w tygodniu od miesiąca (poniedziałek, środa, piątek, sobota lub niedziela) w godzinach wieczornych, tak po godzinie czasami 2 godzinach.
Moim celem jest osiągnięcie wspaniałej rzeźby i siły. Czasami napadają mnie ludzie z ulicy i chciałbym raz i to porządnie
chwycić takiego gnojka, złapać za łeb i przybić do ziemi żeby dostał nauczkę, próbowałem kilka razy ale brakowało mi sił
by go przytrzymać tak aż straci siły i da se spokój.
Proszę o szybką odpowiedź na moje pytania.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to działa? Cel: - osiągnięcie rzeźby i siły
Siemka co do tych tabl.to jesli wyskakuja Ci po nich syfy to lepiej sobie je odpusc i kup cos innego :coffee: Hmm majac taka sytuacje jak piszesz, moze zapisz sie dodatkowo na jakies sztuki walki?? zazwyczaj ludzie ktorzy sa slabsi itd.maja wielkie zaciecie do trenowania i staja sie naprawde mocni, sam znam kolesia ktorego ludzie troche gnebili, wkoncu zapisal sie na karate i trenowal z takim zacieciem, checia stania sie mocniejszym i dokopania swoim przeciwnikom ze teraz malo kto mu podskoczy :) Jesli chcesz zdobyc mase to Dieta jest podstawa :D
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024