Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Jeśli chodzi o sabre w pianie, to odpada w moim przypadku twist-lock.
Pewnie to rozwiązanie ma swoich zwolenników, ale ja kilka lat letu srogo się zawiodłem na kolterze guard z twist lockiem - miotacz w krytycznym momencie mnie zawiódł i w ruch poszła niezawodna milicyjna pałka wożona w rezerwie :)
Mam pytanie - czy może ktoś miał styczność z czymś takim:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pojemność mi się zbyt mała wydaje :/

Pozdrowienia
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
:arrow: W inter-arku hiper przecena na arma CS-a. :peace:
  • 0

budo_mattaleo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja używałem croosfire mk4 i strumień bardzo ładnie pokrywał kartkę A4....do pomieszczeń, samochodu sprawdzi się idealnie szczególnie mk4
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , mace też ładnie zakrywa tace a drugi filmik pokazuje jak łatwo trafić nim w realu ;-) , generalnie test z kartką jest tak wiarygodny jakby ktoś machnął nogą na wysokość głowy i uważał że w realnej walce będą mu wychodzić wysokie kopnięcia , znam wiele osób co zrobi to co napisałem ,wielu też kopnie w nieruchomy worek , ale chodż znam sporo osób ze środowisk sztuk walki to znam tylko kilku potrafiących skutecznie wysoko kopać w realnej walce oporującego i kumatego przeciwnika , dlatego do samoobrony strumienie sabre to ja niezbyt widze , oczywiście na pewno sprawdzą np na osobie pijanej o obniżonej percepcji , ale w poważniejszych sytuacjach to trafienie nie jest już takie pewne ;-) [/code]
  • 0

budo_rewqwer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam wszystkich. Potrzebuje porady w sprawie wyboru gazu, aby skutecznie działał na pijanych i naćpanych osobników, przejrzałem ten topik i wybrałem dwa czyli foxa 5,3 stożek mgły 89ml, lub arm II cs. Który z nich wybrać bo dwóch nie będę naraz nosił. Czytałem ,że cs słabo działają na ludzi pod wpływem, więc stąd moje wątpliwości. Kiedyś posiadałem Police Magnum oc17 i byłem zadowolony, ale podobno mają problemy ze szczelnością. Cena nie gra za bardzo roli, poprostu potrzebuję czegoś skutecznego, maxymalna polemność to 89ml. Z góry dziekuję za rady.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Różne służby używają cs w stosunku tłumu gdzie może być jakiś procent naćpanych i nawalonych a czasami , dwa w jednym i nie słyszałem żeby Francuski CS zawiódł może ktoś ma własne spostrzeżenia.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja bym wziął foxa , bo jak nie masz dużego zagrożenia raczej dłużej ponosisz , bo nawet przeterminowany mocy nie straci .ARM II jest super , ale należy pamiętać o wymianie , na nowy po 18 , miesiącach , bo przeterminowany traci moc
  • 0

budo_rewqwer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Niema problemu, że twałość 18 miesięcy, to i tak sporo, a potrzebuję naprawdę coś silnego, bo mam typa na osiedlu co jak się napije i naćpa to potrafi zaatakować każdego, nawet sztachetą:) , jak trzeźwy to przemyka bokiem. Nie mam ochoty z nim się szarpać dlatego potrzebuję gazik i ewentualnie poźniej wywalę mu kopa dla nauki:)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To bierz ARM ;-)
  • 0

budo_rewqwer
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Tak tez i chyba zrobię, trzeba spróbować czegoś nowego, cs jeszcze nie miałem, z pieprzów to oc-17 miałem okazje użyć to zadziałał elegancko. Dzieki
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam, Panowie,
Czy ktoś ma wiedzę na temat tego oto wynalazku, który pojawił się w interarku?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam,
K
  • 0

budo_strzelec92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Zapowiada się świetne :!:

Dołączam się do pytania. Zna ktoś może parametry tego gazu? Tzn. ile ma CS a ile OC?
No i ta dysza, sprawdza się? Czy też będzie trzeba przełożyć górę od KO?

Akurat szukam małego gazu na ciepłe dni, bo mój UDAP jest troszkę za duży a foxa green 59ml oddałem dziewczynie.
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie cieszyłbym się przedwcześnie, poprzedni niby ten sam gaz (tylko w opakowaniu zastępczym) okazał się lipą czyli samym pieprzem.
Ten też odbiera wyglądem od oryginału który ma czerwoną a nie niebieską dyszę, ja już zakupów w Inter-Ark nie zaryzykuję.
Co do mocy oryginału- ktoś już wcześniej pisał- chyba CSa ma tyle co ARM 2 a OC "mniej niż: 17% olejku pieprzowego, 1,4 % Capsanicyny i do 2,5 mln SHU".
A mały to on nie jest, ze względu na dyszę a właściwie tę część z zapinką- jest dużo wyższy od większości innych gazów o tej samej pojemności.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
sklep.inter-ark.com.pl/rmg-arm-iv-mix-oc-cs-dwa-w-jednym-poj-100ml-duplikat-2.html , tym raxem to mogą być orginały bo mają tez coś takiego , a jest to u producenta i do tej pory tego nie było , postaram się sprawdzic ;-) [/list]
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
jak widzę wiara w "jedyny" i "najlepszy" Inter Ark jest nadal silna HE HE

skłonny jestem zaryzykować twierdzenie że ten nowy blend może nie do końca spełnić oczekiwania tak głęboko w nim pokładane ... zresztą chyba wystarczająco omówiliśmy temat przy wcześniejszym rozpatrywaniu próbek owego gazu

cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Szczęść boże ponownie ... :)

Zatem błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli , ... w temacie samego UDAP niech przemówią obrazy ;) wiem wiem – WARTO było czekać choć nikt tego nie lubi – najważniejsze że skutecznie !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

cizzia
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Standardowy gaz francuski z ta głowicą i pojemności 50 mil ma wysokość 118mm .Więc należy do mniejszych .Ale ostatnio czytam że wszystko co można u nas kupić to chłam .I jest tylko jedno miejsce gdzie można kupić najlepszy towar no niech zgadnę HE HE .
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Standardowy gaz francuski z ta głowicą i pojemności 50 mil ma wysokość 118mm .Więc należy do mniejszych .Ale ostatnio czytam że wszystko co można u nas kupić to chłam .I jest tylko jedno miejsce gdzie można kupić najlepszy towar no niech zgadnę HE HE .


no proszę komuś żal dupsko ścisnął ... HE HE a i owszem dla mnie i przyjaciół zapewne wystarczy :)

a ty co - dalej z KOszczakiem i i głową pełną przekonań o swojej fachowej wiedzy ( że zacytuję ) na "wręcz technicznym poziomie" a może sam masz coś ciekawego do pokazania z przyjemnością obejrzę - wstawiaj ! ...

niestety zapomniałem że krowa która dużo ryczy mało mleka daje ... ale co tam popatrz sobie ;)

cizzia
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Standardowy gaz francuski z ta głowicą i pojemności 50 mil ma wysokość 118mm .Więc należy do mniejszych .Ale ostatnio czytam że wszystko co można u nas kupić to chłam .I jest tylko jedno miejsce gdzie można kupić najlepszy towar no niech zgadnę HE HE .

Postaw obok siebie tego francuza i np. foxa- różnica w wysokości jest znaczna, co ma duże znaczenie przy noszeniu gazu w kieszeni jeansów.
I nie twierdzę, że to co jest u nas dostępne to chłam, sam mam chyba wszystkie lepsze gazy dostępne w PL, problemem w naszym kraju jest dymanie klienta- a to na dacie ważności, a to na rodzaju dyszy, zawartości i tak dalej.
Na zakupie gazów w czterech sklepach- w dwóch dostałem towar niezgodny z opisem, zresztą po wcześniejszych postach widać, co się u nas wyrabia- byle sprzedać, a potem- martw się sam drogi kliencie.
Zbyt mało osób czyta ten watek, aby miało to jakiś wpływ na kupno tych gazów w trefnych sklepach, więc interes kręci się dalej- taki kraj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024