Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Sorki zmylił mnie tytuł filmu, podtrzymuję że gaz cienki i słaby
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ruskie prawo zezwala na takie stężenia , że większość naszych gazów na psy to przy ruskich gazach prawdziwe wymiatacze.Nic dziwnego , że hitem w Rosji jest KO , a i w tym przypadku goście z Klevera musieli chyba dać w łape komu trzeba , bo i on nie spełniałby ruskich norm ;-)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Możliwe ale ja znalazłem coś takiego nie wiem czy to już było ale wstawiam
  • 0

budo_mattaleo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Witam
Panowie mam ciekawostkę co do przeróbek miotaczy :) A dokładnie chodzi o francuskie cs-y.....znalazłem sposób na odpowiedni flip-top.
Po wielu próbach dopasowałem do Puissance 90 w żelu oraz do Arm ll flip-top od RSG Police (cone)...Strumień żelu poleciał na jakieś 4-5 metrów bardzo ładne krycie i oczywiście dużo większa wydajność (10-12)konkretnych strzałów. Co do Arm ll poleciał bardzo ładny stożek na dobre 3.5 metra :)
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

a i mam taką informacje dla kolegów , byłem w Kalibrze na ul. Kolbego i ustaliłem że nie ma przeciwskazań aby zaczęli ściągać blendy SABRE 3 in 1 ( CS + OC ) jest interesujący wybór w usa ! , precyzując jeśli zbierze się tu choć z 10 osób które do nich zadzwonią w tej sprawie, powinno to przypieczętować wprowadzenie ich do stałej oferty - zatem słuchawki w dłoń :) poniżej link do stronki producenta i oferty :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tu bądź tu dzwonić i potwierdzać chęć nabycia i ustalać termin pierwszej partii w sklepie , daję 2 numery bo nie pamiętam dokładnie ... starość nie radość ;)

•Dział Handlu Zagranicznego i Zamówień Publicznych: 22 644 57 07 wew. 35
•Dział Sprzedaży Produktów Niekoncesjonowanych: 22 644 57 07 wew. 43

cizzia

Ja mam własnie tego: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A zależało by mi na 60ml, ale z tego co widzę nie mają chmury , są tylko strumienie, a wiadomo że strumień od Sabre szału nie robi.

Wracając do tematu mixa z Inter-Arku, psikałem, wąchałem i niestety potwierdzam to , co koledzy wyżej pisali- CSa tam nie wyczułem, dla pewności jeszcze porównałem z mixem Sabre- w tym wyraźnie czuć chemię, mimo że jest jejrzekomo mniej niż w ARMie.
Więc ostrzegam przed zakupami w Inter-Ark, to już kolejny wałek tego sklepu (wcześniej kombinowane daty ważności).
Gaz różni się od pieprzowego ARMa tylko naklejką wydrukowaną na zwykłym papierku i kolorem przycisku (zresztą jakość jego wykonania pozostawia wiele do życzenia, niebo a ziemia do Foxa czy PM).
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Oszuści. :evil: Ciekawe czy we wszystkich ARM II CS siedzi "szatan"...
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie wiem jak z miksami, ale miałem okazję kilka razy używać Force80 i Puissance90 i działały doskonale, więc wierzę, że ARM II też zrobi robotę. Przy takich stężeniach działa również na nagrzmoconych ludzi (nie wiem, czym, bo nie pytałem, ale na trzeźwych nie wyglądali :) ) Sam testowałem na sobie Force80 jak byłem znieczulony ok 8 browarami i mnie zamiotło. Przez kilka min trzymałem się ściany, bo dusiło tak, że myślałem, że się przewrócę. Może nie siedział tam sam Szatan, ale jakiś paskudny demon na pewno :)

Te francuskie formuły mają rudy kolor podobny do pieprzu (widać to było na cizziowym filmiku z testu), ale faktycznie da się tam wyczuć zapach CS, a zaraz po poczuciu zapachu ból zatok, oskrzeli, duszenie i smark do pasa gwarantowany :twisted:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Czołem, długo mnie tutaj nie było :)

Widzę, że Cizzia w formie jak za dawnych czasów, albo i lepiej :) Gratuluję realizacji testów.

Ponadto na kanale Kolter.TV pojawiły się testy (forma miotania i zasięg) różnych gazów, głównie Waltherów i KO.

Powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś chemika, w związku z tym pytanie do znawców: mocniejszy jest Puissance czy ARM II?

Pozdrawiam
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Bież ARM II , uważaj na ARM II modele prototypowe miksów CS+ OC takie z niebieską dyszą podobno to tylko sam pieprz bez żadnej chemii ( CS )
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dysza w mixie jest czerwona- bynajmniej u mnie.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wracam po miesiącu a tu wielkie ZMIANY ZMIANY ZMIANY robimy super gaz naturalnie na miarę naszych możliwości dlatego wszyscy się przykładają i oszuści CS z MIXA ukradli teraz inni popieprzą OC gdzie indziej zginie gaz pędny następnie rozpuszczalnik, jeszcze bąka trzeba zagonić do puchy żeby był smród i mamy super gaz. Bo to będzie naturalnie nasz super gaz i nikt nam nie zarzuci że się nie staraliśmy.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Wracam po miesiącu a tu wielkie ZMIANY ZMIANY ZMIANY robimy super gaz naturalnie na miarę naszych możliwości dlatego wszyscy się przykładają i oszuści CS z MIXA ukradli teraz inni popieprzą OC gdzie indziej zginie gaz pędny następnie rozpuszczalnik, jeszcze bąka trzeba zagonić do puchy żeby był smród i mamy super gaz. Bo to będzie naturalnie nasz super gaz i nikt nam nie zarzuci że się nie staraliśmy.


to doskonały przykład jak NIE NALEŻY pisać postów ! :)

zastanawiające jest co tak niezmiernie interesującego chciał nam powiedzieć autor powyższego tekstu , jednocześnie warto by nie tylko czytać , ale i PISAĆ ze zrozumieniem , że o interpunkcji nawet nie wspomnę przez wrodzoną grzeczność ;)

powinieneś jeszcze kolego filmy kręcić np. takie jak ten który wstawiam poniżej ... :P i dołączać do tych wzniosłych i merytorycznych ( wręcz TECHNICZNYCH ) postów HE HE



cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Słuchajcie mam problem jak przekonać matkę aby przestała nosić gaz w torebce pośród tych wszystkich pierdół jak już wcześniej pisałem kupiłem jej PM-a i przez okres kiedy pilnowałem ażeby ten gaz był zawsze w kieszeni lub w ręku jeżeli sytuacja tego wymaga to o tyle jak przestałem na to zwracać uwagę to znowu wylądował na dnie torby pośród starych notesów i innego badziewia , jak ją mam przekonać lub "uświadomić" śe torba nie jest dobrym miejscem na przechowywanie tak małego gazu ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie przekonasz.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
kup jej plecak i do niego TO :P



cizzia

ps. chyba sobie sztukę tego zamówię mmmmmmiodzio się zapowiada , będą niezłe jaja ...
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Można spierdzielać i ostro gazować przeciwników haha :) . Gorzej gdyby w kolejce w monopolowym nagle odpalił :twisted:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia: Nie możesz sprowadzić kilku sztuk UDAPów (zwykłych gaśniczek) na sprzedaż dla nas? Myślę, że było by zainteresowanie.
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Słuchajcie mam problem jak przekonać matkę aby przestała nosić gaz w torebce pośród tych wszystkich pierdół jak już wcześniej pisałem kupiłem jej PM-a i przez okres kiedy pilnowałem ażeby ten gaz był zawsze w kieszeni lub w ręku jeżeli sytuacja tego wymaga to o tyle jak przestałem na to zwracać uwagę to znowu wylądował na dnie torby pośród starych notesów i innego badziewia , jak ją mam przekonać lub "uświadomić" śe torba nie jest dobrym miejscem na przechowywanie tak małego gazu ?


Zmień matkę ;) A tak serio, to z babami niestety jest pod tym względem problem...Wiem z własnego doświaczenia...Ni idzie wytłumaczyć i obawiam się, że po pierwszym zajściu też będzie problem z wytłumaczeniem...Kurde...może to tylko ja trafiam na takie ciężkie przypadki...
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Właśnie zajście było i to nie jedno a aż 3 .
I było pod bankomatem, cygan czy inna cholera skroiła portfel
II w autobusie mało istotne
III z agresywnym psem sąsiada ten co listonosza poszarpał
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To niestety zapomnij...Przykre ale prawdziwe.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024