Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Opcja C mogłaby napytać nam biedy. :)

U mnie odwrotnie, najpierw sypałbym OC Sabre DPS/Fox 5,3 a potem poprawiłbym CS ARM II. Taka a nie inna kolejność wynika głównie z tego, że ARM II noszę w kaburze więc dostęp jest utrudniony natomiast OC w zewnętrznej kieszeni. Inna sprawa, że ponoć OC szybciej zaczyna działać od CSa, więc moja metoda przynajmniej dla mnie ma sens.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Opcja C mogłaby napytać nam biedy. :)

U mnie odwrotnie, najpierw sypałbym OC Sabre DPS/Fox 5,3 a potem poprawiłbym CS ARM II. Taka a nie inna kolejność wynika głównie z tego, że ARM II noszę w kaburze więc dostęp jest utrudniony natomiast OC w zewnętrznej kieszeni. Inna sprawa, że ponoć OC szybciej zaczyna działać od CSa, więc moja metoda przynajmniej dla mnie ma sens.


precyzuję - dla tego najpierw CS ponieważ olejożywica z OC jak już pokryje cel HE HE raczej słabo miesza się z CS i efekt jest słabszy w każdym razie na skórę ...

a w przypadku pierdyknięcia najpierw CS uzyskujesz kolego pełne efekty jego działania a potem poprawiasz OC ( ja właśnie preferuję olejożywice - jak chyba większość z Nas )

przepraktykowane :)

cizzia
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To i ja doprecyzuję. Dla mnie OC ma za zadanie zamknąć przeciwnikowi oczy a CS poddusić go działając na drogi oddechowe poprzez efekt inhalacyjny. Też wolę gazy OC na bazie oleju.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Mówiłem Cizzia czytaj ze zrozumieniem nigdy nie pisałem że 26 lat pracowałem przy produkcji aerozoli ,tylko ze 26 lat temu pierwszy raz pracowałem w polskiej firmie produkującej aerozole . Po kilku latach znowu wróciłem do tej branży ale w dużym koncernie w Holandii, i tam przepracowałem 6 lat przez ostatni rok jako tłumacząc na polski specjalista koordynator działu kontroli . TO tyle w tym temacie. Piszesz że jesteś w stanie sprawdzić jakie służby co i gdzie kupują to masz super kontakty podpowiem ci nie sprawdzaj policji oni mogą zgodnie z decyzją komendanta używać tylko OC jak tak dokładnie pamiętasz moje wpisy to w którymś jest tam nr tej decyzji. Jest jeszcze jedna możliwość jesteś w bardzo zażyłych kontaktach z dziadkami z inter arku jak ich nazywasz i stąd te informacje z pierwszej ręki .Powiem ci też ze zgodnie z przepisani obowiązek etykietek w języku Polskim wraz z określeniem daty przydatności ciąży na importerze . Reszty twoich dywagacji i fachowych wywodów pominę milczeniem
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Mówiłem Cizzia czytaj ze zrozumieniem nigdy nie pisałem że 26 lat pracowałem przy produkcji aerozoli ,tylko ze 26 lat temu pierwszy raz pracowałem w polskiej firmie produkującej aerozole . Po kilku latach znowu wróciłem do tej branży ale w dużym koncernie w Holandii, i tam przepracowałem 6 lat przez ostatni rok jako tłumacząc na polski specjalista koordynator działu kontroli . TO tyle w tym temacie. Piszesz że jesteś w stanie sprawdzić jakie służby co i gdzie kupują to masz super kontakty podpowiem ci nie sprawdzaj policji oni mogą zgodnie z decyzją komendanta używać tylko OC jak tak dokładnie pamiętasz moje wpisy to w którymś jest tam nr tej decyzji. Jest jeszcze jedna możliwość jesteś w bardzo zażyłych kontaktach z dziadkami z inter arku jak ich nazywasz i stąd te informacje z pierwszej ręki .Powiem ci też ze zgodnie z przepisani obowiązek etykietek w języku Polskim wraz z określeniem daty przydatności ciąży na importerze . Reszty twoich dywagacji i fachowych wywodów pominę milczeniem


Królu złoty faktycznie przez wiele lat odwiedzania "dziadków z Inter Arku" zdążyłem już ich polubić ba ( nawet niewiastę mają w zespole ) ale ale aby uzyskać wiele ciekawych informacji z wcale NIE małego rynku gazowego i w ogóle artykułów security wystarczy czasem być grzecznym i zwyczajnie zapytać - to nic nie kosztuje , a i żadną tajemnicą jest że dziadki zaopatrują BOR w dodatku ta formacja co i rusz stawia nowe wymagania że to niby przeprowadzili badania i wyszło że pieprz to za słaby jest i oni TYLKO CS :) :) :) teraz jak widzę wymyślili że oni tylko blendy bo pewnie się okazało że CS tez potrafi zawieść ... tak to bywa - NIC nie działa zawsze i w 100%

śmieszą mnie te ich badania bo pomimo znacznych kosztów które na nie idą - gówno - one wnoszą ! , a tylko nas podatników bije to po kieszeni. Zamiast pajacować wbiłby się jeden z drugim gamonie na vortal i poczytał sobie co mówią PRAKTYCY tacy jak choćby JA ( wspominałem że skromność to moje 2 imię HE HE ?! ) w dodatku mam WIELU znajomych których zaraziłem swoją pasją i spora część mojej wiedzy pochodzi również od nich - tym bardziej że NIGDY nie twierdziłem że jestem najmądrzejszy na świecie ... a może ( znów skromność przeze mnie przemawia HE HE ) znaczy się - różowa siła ;) -

ale ale marszczysz się ty mój kochany Zgredzie60 i fochasz a nie ma czemu :) uśmiechnij się złość piękności szkodzi ! nawiąże jeszcze do informacji które nam tu podajesz , część z nich ( ta niewielka :) ) jest do przyjęcia i wnosi pewną wartość do naszych dywagacji jednak śmiem twierdzić iż dużo wiedzy którą tu przedstawiasz jest dość lakoniczna w dodatku Nas vortalowiczów interesuje głównie SKUTECZNOŚĆ , bo cała reszta jest tylko dodatkiem do tej podstawowej kwestii , zatem jeśli chcesz znaleźć uznanie i miejsce w naszym gronie ( czytaj loży szyderców ;) ) to siłą rzeczy musisz się bardziej postarać - ani ja ani zapewne nikt inny NIE jest tu Twoim wrogiem - śmiem twierdzić że większość to ludzie dorośli , stabilni emocjonalnie , mający dzieci i pod każdym względem NORMALNI to czy jesteś z branży czy na co dzień pracujesz w biedronce nikogo nie interesuje , nas interesują jedynie informacje które celują w to co napisałem powyżej , jak widzisz dzięki namaszczeniu kilku osób na tym vortalu udało mi się uzyskać rangę różowej siły HE HE ( schlebia mi to - dzięki dranie i zbytniki ) jak również wyszedłem z cienia ;) i moja skromną osobę oraz to czym się zajmuje na co dzień możesz sobie w jednym kliknięciu sam zobaczyć i ocenić ! postanowiłem się więcej NIE ukrywać , zresztą jestem uczciwym i szanowanym obywatelem RP i nie mam powodu się stresować bo zawsze staram się trzymać litery prawa ( mniej więcej HE HE ) w dodatku z różnych źródeł dochodzą mnie sygnały iż moja fantazja kawalerska wywołuje szeroki uśmiech na wielu twarzach - czego chcieć więcej ? :P

cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

podpowiem ci nie sprawdzaj policji oni mogą zgodnie z decyzją komendanta używać tylko OC

a skont to wiesz, nie dłużej jak 2 dni temu widziałem policjantów zaopatrzonych w RMG 75 a to jest CS taki jak tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

podpowiem ci nie sprawdzaj policji oni mogą zgodnie z decyzją komendanta używać tylko OC

a skont to wiesz, nie dłużej jak 2 dni temu widziałem policjantów zaopatrzonych w RMG 75 a to jest CS taki jak tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


sory sory ale RMG 75 to chyba CN jest ... suma summarum - NIE powinni tego mieć i stosować w rozumieniu ustawy

ale że to Polska mój kraj rodzinny jest - to tu różne cuda się dzieją , działy i dziać BĘDĄ ! :)

cizzia

maestro i linka popraw bo się NIE wyświetla :( 0 sorry już się wyświetla HE HE
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Więc śmiej się dalej to nikomu nie szkodzi a po twoich dywagacjach oraz pseudo naukowych wywodach i pewności z jaką je wyrażasz nie chce mi się dalej gadać i szukać uznania nawet za cenę potępienia przez takiego guru w temacie. A sprawę skuteczności oc czy cs omówiłem tu nie raz . Nie mnie oceniać twoją uczciwość i poszanowanie prawa jak piszesz mniej więcej .NIC nie działa w 100% może znajdziesz wyznawców dla swoich wzniosłych kawalerskich fantazyjnych opowieści typu super gaz albo firma która wykosi wszystkich z rynku ja życzę powodzenia , czasem przyjeżdżam do stolicy z mojej pipidówy to zawitam i obejrzę asortymęt i na pewno coś zakupie w atrakcyjnej na pewno cenie
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Więc śmiej się dalej to nikomu nie szkodzi a po twoich dywagacjach oraz pseudo naukowych wywodach i pewności z jaką je wyrażasz nie chce mi się dalej gadać i szukać uznania nawet za cenę potępienia przez takiego guru w temacie. A sprawę skuteczności oc czy cs omówiłem tu nie raz . Nie mnie oceniać twoją uczciwość i poszanowanie prawa jak piszesz mniej więcej .NIC nie działa w 100% może znajdziesz wyznawców dla swoich wzniosłych kawalerskich fantazyjnych opowieści typu super gaz albo firma która wykosi wszystkich z rynku ja życzę powodzenia , czasem przyjeżdżam do stolicy z mojej pipidówy to zawitam i obejrzę asortymęt i na pewno coś zakupie w atrakcyjnej na pewno cenie




cizzia :) :P :)


ps. tylko nie pros żeby Ci cos ogarnąć sam, wiesz REGULAMIN HE HE
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
O nic nie poproszę , a muzyka łagodzi obyczaje nawet taka którą tu prezentujesz da się słuchać po wizycie w barze tekst mogę dedykować nadawcy z taką samą empatią
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


lepiej mistrzu ... :) ?

cizzia
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Kur..... co dostanę powiadomienie, to tylko wasze osobiste podjazdy muszę czytać, cizzia prowokuje a zgred60 nie pozostaje dłużny.
Załatwcie to na PW.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
dobra przyjąłem do wiadomości - ale że ja prowokuje ??? :)

ale muza fajna nie gadaj HE HE ... ( i doskonale oddaje sentencje - bo po co pierniczyć 3 po 3 w klawiaturę )

ponieważ jak widzę Zgred60 to duży kozak jest zatem zostawiam Was z nim i jego praktyczną - "wiedzą" - HE HE

jak zatęsknicie to czekam na info - a na razie KLOPS NA JAŹWĘ

żegnam ozięble :)

cizzia

Anics robaczku sam ciągnij temat - ciekawym jest wywodów i nowych informacji - ja milczę od teraz jak GRÓB tylko czytam !


  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia, jak już Ci ktoś napisał- czytaj ze zrozumieniem, ale ok, napiszę jaśniej- nie interesują mnie wasze spory, ale chętnie dowiem się czegoś nowego o gazach.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
teraz to już sam ogarniesz temat - mnie to jebie :) a tłumaczyć się nie masz co , chyba duży chłopczyk jesteś ?

zatem pokaż co potrafisz i wiesz ... cały temat pozostawiam do dyspozycji Twojej i Zgreda - nie żebym coś miał OK tylko działajcie zamiast PIERDOLIĆ a rzecz jest poważna bo na tym forum nie siedzi tylko Anics i Zgred60

cizzia
  • 0

budo_anics
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Kreujesz się na inteligenta, ale Twoje posty i teksty w filmikach temu przeczą- nawet nie potrafisz zrozumieć tego co inni piszą, dużo kłapiesz na forum jaki to jesteś ach i och, ale w realu solo bez gazu nie miałbyś za dużo do powiedzenia, widziałem na filmiku po co ci gaz- ręką raczej byś się nie obronił. Nie trzeba być psychologiem- masz ze sobą duży problem, bo normalny facet w tym wieku nie lata po lasach i nie spuszcza się nad ilością gazów w kieszeni, obawiasz się czegoś albo kogoś?
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wypraszam sobie. Jestem normalny i w "tym wieku" a latam po lasach codziennie. Z psem.

A tak na serio, mniej osobistych podjazdów, więcej pogawędek o gazach poproszę. To jest jedyne miejsce w sieci gdzie można o nich gadać bez końca bez podejrzenia o bycie dziwakiem. :)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wiedzę swoją na temat zawartości RMG 75 opieram na podstawie danych zawartych na tym forum, i śmiem twierdzić że substancją drażniącą jest CS a nie CN
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

, ale w realu solo bez gazu nie miałbyś za dużo do powiedzenia, widziałem na filmiku po co ci gaz- ręką raczej byś się nie obronił.


choć faktycznie mam już swoje latka i nie jestem już smarkaczem to jednak ciągle potrafię przypierdolić - a sprzęt jedynie potęguje moje możliwości ... czyżbym Ci już kiedyś napsikał Anics HE HE ?

Nie trzeba być psychologiem- masz ze sobą duży problem, bo normalny facet w tym wieku nie lata po lasach i nie spuszcza się nad ilością gazów w kieszeni, obawiasz się czegoś albo kogoś?


jedyne czego się obawiam to współczucia "dobrych ludzi" oraz ludzkiej głupoty - to jak z rakiem , nie ma na to lekarstwa ...

swoją drogą bardzo interesująca ta Twoja wiedza z zakresu psychologii , może jakiś gabinet otwórz być może jesteś w tym względzie nie odkrytym i nieoszlifowanym jeszcze diamentem :)

jak napisałem chętnie zamienię się w słuch i wzrok pilnie czytając wszystko co tu ciekawego napiszesz kolego Anics na tematy związane z gazem obronnym , a skoro masz tyle do powiedzenia i zaprezentowania w tym względzie to mam nadzieję że nie dasz mi i innym czekać tygodniami aż się zdecydujesz ...

a i jeszcze jedno - vortal / forum to takie miejsce jest gdzie się wymienia argumenty na słowa , chyba że w oparciu o swoją psychologiczną wiedzę opracowałeś nowy sposób ? tym bardziej nie krępuj się z nami nim podzielić jestem przekonany że już zdobyłeś sobie grono fanów :) - oczywiście dalsza dyskusja nie ma sensu bo jak rozumiem w następnych postach będziesz mnie tylko obrażał , zresztą ( rozumiem że jesteś młodzieniaszkiem i dużym kozakiem - pewnie jeszcze na utrzymaniu tatusia i mamusi ) zatem wiedz o tym że latka na tym padole mijają szybko i za chwile tez będziesz taki jak ja - jak to mawiają takie prostaczki jak ja - samo życie !

podklepał bym Wam vortalowicze jakąś gazową daninę HE HE ale są tu inni mający do powiedzenia więcej i zapewne lepiej , więc nie miejcie mi za złe że powstrzymam się od tego i poczekam na KONKRETY , ciekawostki , nowinki , zdjęcia i filmiki ze strony przedmówców ...

dobra nie będę taki :) ... - interesująca FORMUŁA

Dołączona grafika

cizzia
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wszyscy cię obrażają a ty trwasz nieugięcie by głosić własne prawdy tylko dla ciebie objawione amen.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024