Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ten gel o zasięgu 8 m to produkt KKS , widać po głowicy , prawdopodobnie o formule takiej jak w gazach Police RSG
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
W ARM IV zmienili formułę? Jakie mają parametry te pozostałe gazy? Więcej CS niż 2.8-3% z ARM II?
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

W ARM IV zmienili formułę? Jakie mają parametry te pozostałe gazy? Więcej CS niż 2.8-3% z ARM II?


niestety tego nie wiem ale jak tylko pojawią się w moim ręku i będę dysponował większą ilością danych z opakowania to postaram się ustalić co i jak u producenta

\- I NIE DAM SOBIE WCISNĄĆ TANIEGO BAŁACHU jak w przypadku miotaczy Walthera :) - jakem cizzia będę drążył temat do usranej śmierci aż mnie znienawidzą i choćby dla tego udzielą odpowiedzi HE HE

buźka

cizzia
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Co do Walthera to wygląda na to, że jest to formuła z taniej linii SEC "Magnum" a nie LE DPS czy LE H2O. Skuteczne ale nie najlepsze co Sabre ma do zaoferowania.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Panowie
spokój bo po łapkach... :twisted:
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
CIZZIA,
może zamówiłbyś taki:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chętnie bym go potem od Ciebie pożyczył na kilka dni.

Szczegóły na mailu.

A co się stało, że nagle znowu polubiłeś francuskie CS-y? Jak niedawno zamawialiśmy z Inter_Arku krytykowałeś bardzo, że takie szkodliwe, że teraz tylko pieprz używasz itd
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

CIZZIA,
A co się stało, że nagle znowu polubiłeś francuskie CS-y?


Widocznie taka jego natura ;-) (przewrotna :?: )
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

A co się stało, że nagle znowu polubiłeś francuskie CS-y? Jak niedawno zamawialiśmy z Inter_Arku krytykowałeś bardzo, że takie szkodliwe, że teraz tylko pieprz używasz itd



okazja czyni złodzieja ... :) - a poważnie , to uwielbiam kąpać się w gazach wieczorami po pracy więc potrzebuje różnych i dużo ! a gdybyś czytał uważnie to napisałem również że traktuje CS bardziej kolekcjonersko niż użytkowo , jednak dziadziuś mawiał

mieć i nie potrzebować i ......

no i uwielbiam się "onanizować umysłowo" samym posiadaniem :P chyba mi wolno ? z drugiej strony nie chcesz się chyba bawić w Death-wish(a) i zawsze i wszystko umoralniać oraz rygorystycznie trzymać się regulaminu ...

zresztą co to za tekst ?!

CIZZIA,

Chętnie bym go potem od Ciebie pożyczył na kilka dni.

Szczegóły na mailu.


sam widzisz NIE MOGĘ regulamin :P :P :P :roll: sam chciałeś - masz za swoje lelelelel hi hi

cizzia
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cizzia

Przecież napisałem, że POŻYCZYĆ chcę, to chyba zgodne z regulaminem?
Gdybym przypadkiem gaz zgubił, albo musiał wypsikać, oczywiście oddam Ci te Euro, daję słowo. Mogę nawet dać Ci coś w zastaw, jeśli mi nie ufasz.

Po prostu fajnie by było chwilę pocieszyć się nosząc takie cudo w kieszeni - sam rozumiesz :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Cizzia

Przecież napisałem, że POŻYCZYĆ chcę, to chyba zgodne z regulaminem?
Gdybym przypadkiem gaz zgubił, albo musiał wypsikać, oczywiście oddam Ci te Euro, daję słowo. Mogę nawet dać Ci coś w zastaw, jeśli mi nie ufasz.

Po prostu fajnie by było chwilę pocieszyć się nosząc takie cudo w kieszeni - sam rozumiesz :)



Panie Kaziu słoneczko Ty moje - oczywiście że rozumiem HE HE - sam widzisz że mój charakter jest wyjątkowo paskudny - co ja poradzę - taki jestem ( na maila odpowiem na pewno jakoś jutro ) co do zastawów czy innych takich , teraz to zaczynasz mi ubliżać :) he he zresztą czytaj vortal , spodziewam się tu niedługo kolejnych POZYTYWÓW w szerokim rozumieniu tego słowa ...

zdrówka życzę

cizzia
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
TO jest nowość ten francuski mix reszta to miotacze dostępne w interarku w innej szacie graficznej na pojemnikach . A gasnica po nazwą arm4 robiona jesj w szacie graficznej zamawianej przez SNCE czyli służby ochrony narodowych kolei francuskich formuła taka sama jak arm2.Kolega megasmig dał linka do francuskiej ustawy 2% cywil 3% służby i eksport są tam też pojemności dozwolone dla cywili.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

TO jest nowość ten francuski mix reszta to miotacze dostępne w interarku w innej szacie graficznej na pojemnikach . A gasnica po nazwą arm4 robiona jesj w szacie graficznej zamawianej przez SNCE czyli służby ochrony narodowych kolei francuskich formuła taka sama jak arm2.Kolega megasmig dał linka do francuskiej ustawy 2% cywil 3% służby i eksport są tam też pojemności dozwolone dla cywili.


Ty draniu - Zgred60 - a wcześniej to mnie oszkalowałeś i rypałeś że co ja pierdzielę że swojego wcześniejszego ARMa II dostałem od funkcjonariusza i że jest dedykowany dla służb ! ODSYŁAM STRON KILKA W TYŁ


teraz kochasiu oczekuję przeprosin - myślę że mi się NALEŻĄ - chyba że sam już nie wiesz co piszesz kolego :P

cizzia
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja pisałem konkretnie na stronie 17 że francuskie służby nie używają pojemności 50 mil i maja inną szatę graficzną od tej którą prezentujesz ostatnio właśnie pokazałeś taką gaśnice z dopisaną nazwą SNCF to jest jedno z opracowań graficznych zastrzeżonych dla służb , są też inne .Trzeba czytać ze zrozumieniem kolego.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

http://www.pm-equipements...51_282-955.html


B011 pisał, że rozmawiał telefonicznie z interarkiem i mówili mu, że "posiadają także mieszanki ARM II CS z pieprzem, zrobione specjalnie na zamówienie jednej z polskich formacji uzbrojonych (nie powiedzieli dokładnie dla jakiej). Była to szybka rozmowa a więc szczegóły na razie nie znane."

Jak komuś zależy to może się z nimi skontaktować tel lub @ lub osobiście złożyć wizytę i zapytać czy mają lu będą mieli w sprzedaży.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
od strony 17 rozpocząłeś dyskusję przyjacielu i wstręty

na stronie 18 napisałeś cytuję : !!!

[quote name="budo_zgred60"]Żadne służby nie używają 50 mili wystarczy wejść we francuskie przetargi i zamówienia od 2009 były zamawiane 25 mili 63 mili 75mili i naturalnie gaśnice 650 mil to co pokazujesz to wersja cywilna , dla poszczególnych służb jest opracowana inna oprawa graficzna pojemnika opisana w zamówieniach. Właśnie o tę jakość wypowiedzi chodzi.[/quote]

a ponieważ nie jem masła :) więc NIE mam problemów z pamięcią i ogarnianiem ... więc jak się ma Twoja obecna wypowiedź do stwierdzenia _ WERSJA CYWILNA ?!

[quote name="zgred60"] TO jest nowość ten francuski mix reszta to miotacze dostępne w interarku w innej szacie graficznej na pojemnikach . A gasnica po nazwą arm4 robiona jesj w szacie graficznej zamawianej przez SNCE czyli służby ochrony narodowych kolei francuskich formuła taka sama jak arm2.Kolega megasmig dał linka do francuskiej ustawy 2% cywil 3% służby i eksport są tam też pojemności dozwolone dla cywili. [\quote]

cizzia


ps. dupcia zbita - Użytkownik - tego w Inter Arku NIE kupisz ( przynajmniej na chwilę obecną ale można męczyć dziadków jest nadzieja że zamówią - tyle że się na razie opkupili w ARMY II 50 ml licząc na "wielkie zyski" HE HE
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
We Francji służby mogą posiadać 3%, a u nas cywile i tak to chyba trzeba rozumieć.

"tyle że się na razie opkupili w ARMY II 50 ml licząc na "wielkie zyski" HE HE"

Ja się dziwię, że się w ogóle te zdecydowali sprzedawać.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
myślę że Zgred60 NIE potrzebuje ADWOKATA czy TŁUMACZA :)

a że tu sami WYJADACZE i - sępy :) :) :P - czekające na wszelkie nieścisłości , albo się wie co pisze albo - pierdoli 3 po 3



cizzia
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To nie myśl tylko się go zapytaj, to wtedy będzie merytorycznie tak jak lubisz.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Somebody temat waltera w sensie rozważań teoretycznych już mnie męczy , wyprobuj na sobie i 2-3 ochotnikach, albo daj jakiemuś znajomemu bramkarzowi i będziesz wiedział czy jest dobry.Jak nie to kup z pieprzowych foxa , albo pm i też są będzie ok.Scholastyka jako metoda poznawania świata była praktykowana w średniowieczu i nie sprawdziła się, metoda doswiadczalna jest 100 razy lepsza :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

We Francji służby mogą posiadać 3%, a u nas cywile i tak to chyba trzeba rozumieć..


ja się posługuje konkretnymi wypowiedziami , a sensu to się można doszukiwać w każdym tekście choćby " na krzywe drzewo i Salomon nie naleje " - :) gdyby się głębiej zastanowić na pewno coś w tym znajdziesz :)

nie chodzi o to że chcę Zgreda deprecjonować !!! odnoszę się jedynie do konkretów że 3 % ARM II jest dedykowany dla służb o tym właśnie pisałem i cała reszta mojego posta odnosi się właśnie do tego , więc po co Zgred60 powołuje się i przytacza ustawę tym bardziej że w tym konkretnym wypadku NIE ma racji i przeczy sam sobie - to wszystko.

cizzia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024