Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

... ja bym sobie na coś takiego nigdy nie pozwolił.


Bo brak Ci wyobraźni i dystansu a może z innych powodów. Niezłą tyradę zaserwowałeś nam(mi) tu. Jak się po tym pozbieram to odpisze ;-)
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Szkoda ,że w/w pan pisząc coś na temat Yoshinkan nie ma bladego pojęcia co stara się ośmieszyć...Smutne jest to ,że zamiast wesprzeć Michała staracie sie mu dowalić-żenujace podejście naprawde godne miana "Wojownika".Jeśli mogę pomóc co do kwestii "spięcia" czy też "rozczapierzonych palców" to zapraszam do mojego Dojo w Zabrzu.Chętnie wyjasnię wszystkie wątpliwosci co do Yoshinkan Aikido...Chętnie sie podzielę wiedzą. ;-) .(za darmo) :lol: :lol: :lol:
Smutny jest fakt,ze zamaist sie wspierać niazaleznie od "flagi"oraganizacji czy też jakie majtki nosimy i co sie praktykuje sami sobie robimy do gniazda!!!Smutne!!! :cry: :cry: :cry: .
Szkoda mi tylko instruktorów prześmiewców bo przynoszą im wstyd.

Pozdrawiam
Bujinkan Dojo Zabrze...
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

Szkoda ,że w/w pan pisząc coś na temat Yoshinkan nie ma bladego pojęcia co stara się ośmieszyć

To było o mnie? Bo słowo "pan" pasuje bardziej do mnie, niż do Sebola ( który jest raczej "smykiem"). ;-)
No więc ja rozcapierzałem paluchy i wykrzywiałem przednią stopę dokładnie 23 lata temu, kiedy o Yoshinkanie na Śląsku chyba jeszcze nikt nie myślał. Stąd wiem, że w rozcapierzaniu paluchów nie ma niczego do wyjaśniania. :lol:

Smutny jest fakt,ze zamaist sie wspierać niazaleznie od "flagi"oraganizacji czy też jakie majtki nosimy i co sie praktykuje sami sobie robimy do gniazda!!!Smutne!!!

Chłopie, miej godność i przestań się mazać jak baba! Sebol zadał proste pytanie: "Czego mnie nauczysz i za ile?". Zamiast na nie odpowiedzieć piszecie płaczliwe protesty. I to przedstawiciele podobno najtwardszego stylu aikido na świecie. :nie:

P.S. A ja przecież pogratulowałem otwarcia nowego dojo i życzyłem wytrwałości. Czyli wspieram... ;-)
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Chociaż jeden osobnik wspiera Michała...Szacun.No to mamy poodobny staż ;-) ...
Pozdrawiam serdecznie...
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Mazanie sie i protesty?Zabawne forum...Najtwardsi na swiecie ? :lol: :lol: :lol: Dzięki za uznanie...Miło było pisać ,ale od gadania wolę praktykę... :lol: :lol: :lol: ...Weterani Gawędziarze :lol: :lol: :lol: .
Pozdrawiam serdecznie...
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

Chociaż jeden osobnik wspiera Michała...Szacun.No to mamy poodobny staż ;-) ...
Pozdrawiam serdecznie...


Jeśli masz podobny staż z Akahige to moje gratulacje. Oczywiście bierzesz pod uwagę to ,że do tych 23 lat o których pisał trzeba dodac jeszcze 10 żeby początek wyszedł w 1980- tym...:)
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Dokładnie tak... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_ishida
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Olkusza
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Ha, ha, ha... Mówiłem ci Akahige że jesteś straszny. :)
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
No prawie mnie przeszedł dreszcz grozy i będę się budził z krzykiem w nocy. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_shun puu kan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
1) Mój nick to nazwa mojego doja i zarazem federacji, więc się przedstawiłem, kto chce, znajdzie- w odpowiedzi na to, że się nie przedstawiłem.
2) Ishida ma rację, że wiele haseł rekrutacyjnych są dalekie od rzeczywistości, ale to nie dotyczy tylko Aikido. Co do mojej federacji zapraszam na zajęcia a po nich sam stwierdzisz jak to jest w naszym wypadku.
3) japońskie słowa- znam kilka i ich używam, w końcu trenuję japoński system , rozumiem, że był problem z tłumaczeniem (w googlach nie było tłumacza, tak to widzisz jest, a wmawiają Wam, że po co się uczyć skoro jest internet), którego słowa nie zrozumiałeś Czarny Mścicielu- przetłumaczę.
4) od poniedziałku zaczynam szkolenie 4 drużyn szturmowych 6 batalionu powietrzno-desantowego z Gliwic z przeznaczeniem na misję - można to sprawdzić. Nie mam w zwyczaju pisać rzeczy, których nie robiłem lub nie robię.
5) nie jesteśmy spięci, a przy najmniej nie wszyscy i w sumie chyba fajni z nas faceci. Pytanie czemu Wy się tak czepiacie? nie daliście rady i trzeba się jakoś wytłumaczyć przed samym sobą ze swojej słabości- oczywiście to tylko takie moje spostrzeżenie leciutko tylko zaprawione sarkazmem, może stąd taka ilość płaczliwych tekstów z Waszej strony, jak myślisz Kamil?
6) nie brak mi dystansu a tym bardziej wyobraźni, nie obrażam innych stylów i sztuk walki bo zwyczajnie nie wypada.

I na koniec masz rację Kamil, sądząc po ilości tekstów to "Weterani Gawędziarze :lol: :lol: :lol: . " nie mamy szans, lepiej poćwiczmy praktykę
  • 0

budo_muramasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Ave!!!
Dokładnie tak...Zgadzam się z Tobą w 100%.
Pozdrawiam serdecznie sąsiadów z za miedzy.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

nie obrażam innych stylów i sztuk walki bo zwyczajnie nie wypada.


Może ty nie, ale twój kolega, który zaczął ten temat, już owszem.

Sęk w tym, że "prawdziwe SW", to właśnie m.in. aikido, tak samo jak karate, kenjutsu, iaijutsu, jiu jitsu (nie brazylijskie), kung fu itd. A twory takie jak BJJ i MMA to jakieś współczesne hybrydy - sporty, które powstały na użytek telewizyjnych show typu KSW, a w Polsce nierzadko niestety bojówek klubów piłkarskich.


Cham i prostak.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

nie jesteśmy spięci, a przy najmniej nie wszyscy i w sumie chyba fajni z nas faceci.

To fajnie ze masz o sobie tak wysokie mniemanie.
Szkoda ze walnales na forum 2 posty i w obu nie udalo ci sie powsciagnac od osobistych wycieczek, a zaczales tak, dam ci przyklady:

jak widzę i czytam niewiele zrozumiałeś z samej istoty budo

w sztukach walki przecież interesuje Cię tylko sensowność wykonywanych technik, napierdalanie i " szpanowanie"

albo Ty byłeś miernym uczniem albo twój instruktor nie nadaje się do tego

no tak, zapomniałem bujin z Ciebie ( i znów słownik w ruch) nie będę polemizował.


i tyle zostaje z budo bushido rei meiyo i innych slow co ich nie rozumiem.
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Celne.
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza

od poniedziałku zaczynam szkolenie 4 drużyn szturmowych 6 batalionu powietrzno-desantowego z Gliwic z przeznaczeniem na misję

Łooo Matko! Komandosi będą rozcapierzać paluchy i wykrzywiać przednią stopę? 8O Żeby ich tylko nie pozabijali na tej misji... :nie:
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
Akahige, nieładnie tak ( tanio ) prowokować. To poniżej twoich możliwości. :cool: Chcesz, żeby wpadł Szczepan i pozamiatał? Trzeba będzie miesiąc czekać na kolejny aktywny temat w dziale. ;-) Po co psuć taki dobry "nabijacz postów" ? :papieros:
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
No co? Napisał, że bedzie szkolił żołnierzy technik interwencyjnych na bazie aikido Yoshinkan, tom ciekaw... :roll:
  • 0

budo_grzegorz toś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tarnobrzeg
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
No,Panowie! - Koledzy! A nie lepiej byłoby się umówić na jakieś piwko lub napisać jakiś dowcip, niż zasypywać się uszypliwościami?
Jeden stara się być lepszy od drugiego...

A w poważnych tematach na forum (lub takich które się przyjemnie czyta), jakoś cisza od dłuższego czasu. Proponuję jakoś subtelniej i konstruktywniej ukierunkować wenę twórczą :)
P.S.
A rozcapiererzone paluchy u stóp to dopiero wyglądają nieźle! ;-) :lol:
  • 0

budo_nakazuma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe dojo Yoshinkan Aikido - Dąbrowa Górnicza
masakra heheheheheh :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024